CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality HALOT-MAGE 8K Resin 3D Yazıcı

  • %18indirim
    17.600,00 TL
    14.400,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
10,3 inç LCD ekran, büyük yapı hacmi ve yine de kompakt boyutta!
Creality Halot Mage, büyük bir 10,3 inçlik maskeleme LCD ekranı ve 228 x 128 x 230 mm gibi devasa bir yapı hacmiyle donatılmıştır. Bu nedenle yazıcı, 8,9 inç ekrana sahip standart bir reçineli yazıcıdan yaklaşık %45 daha büyük bir yapı hacmine sahiptir. Büyük yapı hacmi size daha fazla özgürlük sağlar ve daha büyük projeleri tamamlamanıza olanak tanır.
Halot Mage ile ilgili benzersiz olan şey , birim boyutunun benzer yapı hacmine sahip diğer orta boyutlu reçine yazıcılardan %32 daha küçük olmasıdır. Bu, bu kompakt yazıcıyı inanılmaz derecede pratik ve tüm farklı boyutlardaki baskı projelerinde kullanıma hazır hale getirir!
Daha fazla ayrıntı için 8K çözünürlük
Halot Mage, inanılmaz 33.177.600 piksel ve 29,7 µm XY çözünürlüğe sahip bir 8K maskeleme LCD ekranı kullanır. Bu çözünürlüğü normal bir 4K ekranla (50 µm) karşılaştırdığımızda arada bariz bir fark var: saç, belirli kumaşlar, cilt dokuları ve organik şekiller gibi canlı ayrıntılar aslında 8K'da hayata geçiriliyor.
Güçlendirilmiş cam
Geniş LCD ekran, sızdırmaz şekilde kapatılmış temperli camla korunmaktadır. Bu, darbelere, çizilmelere ve reçine sızıntısına karşı dayanıklıdır!
"MageArch" açılır kapanır kapak
Halot Mage, inanılmaz derecede pratik ve şık yeni bir özellikle geliştirildi. Zarif "MageArch" menteşeli kapağı, tek elle yukarı doğru kolayca açılıp kapatılabilir. Açıldığında, menteşeli kapak yazıcıyı yalnızca %25 daha uzun yapar, bu nedenle çok daha fazla yükseklik kaplaması gerekmez. Kapak turuncu renklidir, bu nedenle çevreden gelen UV ışığının %99,89'u bloke edilir.
Aktif karbon filtreli verimli hava temizleyici
Değiştirilebilir aktif karbon filtreli yerleşik hava temizleyici, doğrudan yazıcıdan çalıştırılır ve kontrol edilir. Aktif karbon filtre, diğer filtrelerden 5,8 kata kadar daha büyüktür ve bu nedenle reçine kokularını daha verimli bir şekilde emer. Aktif karbon filtrenin her üç ayda bir değiştirilmesi önerilir.
Hava temizleyicinin arkasında bir havalandırma hortumu bağlamak için bir havalandırma deliği bulunur.
İki lineer ray ile güçlendirilmiş z ekseni
Halot Mage'in z ekseni, iki güçlü lineer raya sahiptir ve güçlü bir motor tarafından yumuşak bir şekilde yukarı ve aşağı hareket ettirilir. Z ekseninin güçlü lineer rayları, baskı sırasındaki salınımın sönümlenmesini ve en aza indirilmesini sağlayarak daha büyük projelerin kolaylıkla tamamlanmasını sağlar.
Halot Kutusu Dilimleyici
Şirket içinde geliştirilen dilimleme yazılımı Halot Box, sezgisel 4 adımlı bir iş akışına sahiptir ve birçok avantaj sunar. Halot Mage, elbette Halot Box'ın yanı sıra diğer dilimleme yazılımlarıyla da uyumludur !
İsteğe bağlı Creality 8K yüksek hassasiyetli reçine
Halot Mage birçok reçineyle uyumlu olsa da Creality, düşük çekme ve viskozite ile yüksek kalite için Creality 8K Yüksek Hassasiyetli Reçine kullanılmasını önerir . Formül suda yıkanabilir ve daha az koku ve cilt tahrişi üretir. Nihai sonuç: parlak ve çarpıcı renkler!
Kendin Yap için ideal
Halot Mage ile figürler, minyatürler veya kostüm aksesuarları satın almaktan vazgeçebilirsiniz! Nedenini merak etmek? Çünkü bu benzersiz yazıcıyla aynı veya daha iyi sonuçları evinizde elde edebilirsiniz! Cesaret et ve hayallerini gerçekleştir: Ama Kendin Yap!

 

Halot Mage ve Halot Mage Pro karşılaştırması:
 Halot MageHalot Mage Pro
Cihaz Boyutu335x270x610mm
Net ağırlığı12 kilo13,3 kilo
Derleme Hacmi228x128x230mm
LCD Ekran + Çözünürlük8K 10.3 Tek Renkli LCD
XY Çözünürlüğü29,7 mikron
Işık kaynağıEntegre Işık KaynağıEntegre Işık Kaynağı 3.0
Ekran koruyucu-Yüksek Hızlı Film
TesviyeNormal
Baskı Hızı1–5 sn / katmanStandart-Reçine 70 mm/h
Yüksek Hızlı Reçine 170 mm/h
Z ekseniÇift Doğrusal Raylar
Yazıcı Ekranı4,3 inç Renkli Ekran
Veri ArayüzleriUSBUSB, RJ45-Kabel, WiFi, Creality Cloud
Hava temizleyiciEvet
Reçine PompasıHAYIREvet
Flip-KapakEvet
dilimleyiciHALOT KUTUSU, CHITUBOX, Liçi
İşletim Sistemi UyumluluğuWindows, Mac
 
 
Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...