KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Mars 4 Max 6K MSLA 3D Yazıcı

  • 11.729,98 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO Mars 4 Max MSLA Reçine 3D Yazıcı, 6K Mono LCD

 
Ana Özellikler:
 

9.1 inç 6K Mono LCD: ELEGOO MARS 4 Max, 5760x3600 çözünürlüğe ve 34um XY çözünürlüğe ve 70 mm/s'ye kadar baskı hızına sahip 9,1 inç tek renkli bir LCD ekrana sahiptir. Mükemmel ışık geçirgenliğine sahip 9H sertlikte temperli cam, LCD ekranı çizilmelere ve reçine damlaması veya nüfuz etmesinden kaynaklanan hasarlara karşı korur.
 
COB+ Kırılan Işık Kaynağı: MARS 4 Max, yayılan 405nm dalga boyu ışınının kırılmadan sonra tüm LCD ekranda daha dikey ve düzgün olmasını sağlamak için COB+ kırıcı ışık kaynağını kullanır. Basılı modelleri daha ince ve daha gerçekçi ayrıntılara ve daha pürüzsüz bir yüzeye sahip yapmak için tam gri tonlamalı kenar yumuşatma algoritmasıyla eşleştirilmiştir.
 
Büyük Yapı Hacmi: 195,84x122,4x150mm (7,71x4,81x5,9 inç) büyük yapı hacmi, büyük bir modeli yazdırmak veya birden çok parçayı toplu olarak yazdırmak için size daha fazla yaratıcı alan sağlayarak üretkenliğinizi artırır.
 
Verimli Isı Dağılımı: Biri hava girişi ve diğeri hava çıkışı için olan çift fanlı soğutma sistemi tasarımı, 3D yazıcıların hizmet ömrünü uzatan daha hızlı hava sirkülasyonu ve daha yüksek ısı dağılımı verimliliğine sahiptir.
 
Voxeldance Tango Yazılımı: 3 baskı modu vardır: statik mod ve dinamik mod (akıcı ve yüksek hızlı mod dahil). Dinamik modda, yazdırılan model kesiti küçük olduğunda, yazdırma verimliliğini artırmak için yazdırma kaldırma hızı daha hızlıdır; aksine baskı hızı yavaşlar. Kısıtlama olmadan çoklu dilimleme yazılımını destekleyen ELEGOO'nun kendi geliştirdiği yeni açık kaynaklı GOO dilimleme formatı ile birleştirilmiştir.
 
Canlandırıcı Baskı Ortam: Dahili aktif karbon filtreli takılabilir hava temizleyici, canlandırıcı bir baskı ortamı için reçine kokusunu azaltır. Ayrıca ELEGOO'nun %95 VOC arıtma verimliliğine sahip ilk büyük boyutlu hava temizleyicisi (210x247x410mm) yakında piyasada olacak. (Ayrı satın alınması gerekir)
 

 
 
6K Baskı Doğruluğu
5760x3600 çözünürlüğe sahip 9,1 inç 6K mono LCD ekranla, 34 mikron XY çözünürlükte, 70 mm/s'ye varan daha hızlı baskı hızı ve katman başına yalnızca 1,5-3 saniyelik sertleşme süresiyle son derece ayrıntılı modeller yazdırabilirsiniz. 
9H sertliğe sahip değiştirilebilir temperli cam, LCD ekranın çizilmesini ve hasar görmesini etkili bir şekilde önler ve LCD ekranın ömrünü uzatır. 
 

 
İstikrarlı Baskı Performansı
 
20 mm daha kalın Z ekseni lineer kılavuz rayı, daha iyi bir baskı efekti için Z ekseni hareketi sırasındaki titreşim genliğini ve basılı modellerin katman desenini etkili bir şekilde azaltır. Kumlanmış yapı plakası, daha yüksek bir baskı başarısı oranı için model yapışmasını artırır.
 
 
Daha Pürüzsüz Yüzey Cilası
 
COB+ refraktif ışık kaynağı, 405nm dalga boyundaki ışının LCD ekran boyunca maruz kalmasının tutarlı doğrulukla daha eşit ve dikey olmasını sağlar. "Merdiven" etkisini önemli ölçüde azaltan, daha ince ayrıntılar ve daha pürüzsüz bir yüzey kalitesi sağlayan tam gri tonlamalı kenar yumuşatma algoritmalarıyla birleştirilmiştir.
 
 
Verimli Bir Ekosistem
Çift soğutma fanı yapısı, ısıyı daha hızlı ve verimli bir şekilde dağıtarak MARS 4 MAX'ın kullanım ömrünü uzatır. 
Hava temizleyici, yazıcı bölmesindeki reçine kokusunu azaltmak için aktif bir karbon filtre ile USB üzerinden bağlanır. Ayrıca yakında çıkacak olan ELEGOO'nun formaldehit ve VOC'lerin %95'e kadarını giderebilen ilk büyük hava temizleyicisini de seçebilirsiniz.
 

 
 
Daha Pratik Özellikler
Modelin daha kolay çıkarılması ve daha yüksek bir baskı başarı oranı için daha az serbest bırakma gerilimine sahip PFA serbest bırakma astar filmi.
Sezgisel bir UI arabirimine sahip 3,5 inç renkli dokunmatik ekran, son derece hızlı yanıt verir, kullanımı kolaydır ve çok dilli ücretsiz geçişi destekler.
Çoklu Yazdırma Modları
Voxeldance Tango Yazılımı 3 yazdırma modu sağlar: statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod dahil). Dinamik modu seçerken, baskı hızını, serbest bırakma kuvvetinin etkisini azaltan ve baskı verimliliğini artıran, yazdırılan modelin kesit boyutuna göre dinamik olarak ayarlayacaktır. 
Ayrıca ELEGOO, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilim yazılımlarıyla uyumlu yeni bir açık kaynaklı GOO dilim formatını kendisi geliştirmiştir.
 
 
                                                                                                              TEKNİK ÖZELLİKLERİ
 Ürün Modeli MARS 4 Max XY Çözünürlüğü                                 0.034 mm (5700*3600)
 Sistem EL3D - 3.0.1 Yapı Hacmi 195,84mm(U)* 122,4mm(G)* 150mm(Y)
 Dilimleme Yazılımı                               ChituBox Işık Kaynağı UV Entegre Işık (dalga boyu 405nm)
 Teknoloji MSLA 3D Stereo litografi Diller Çince İngilizce Japonca Felemenkçe Korece Fransızca Almanca Rusça İtalyanca İspanyolca Türkçe Portekizce
 Katman Kalınlığı 0.01 - 0.2 mm Bağlantı USB
 Baskı Hızı 30-70 mm / h Ağırlık 16,5 Ib (7,5 KG)
 Z Ekseni Doğruluğu 0.00125 mm İşlem 3.5 inç Dokunmatik Ekran
 Güç Gereksinimleri 100-240V 50/60 Hz 24V3A 72W            Yazıcı Boyutları                                   24,6cm(U)* 23cm(G)* 45,3cm(Y)
Marka (3D Yazıcı)Elegoo
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...