KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Saturn 3 12K 3D Yazıcı

  • 18.480,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO SATÜRN 3 12K 3D YAZICI
 
Stoktan Teslim

 

 
Ana Özellikler:
 

10 İnç 12K Mono LCD: Çarpıcı 11520x5120 çözünürlüğe ve 19x24μm XY çözünürlüğe sahip 10 inç 12K mono LCD ile ELEGOO Saturn 3, son derece ayrıntılı ve karmaşık modelleri, 70 mm/s'ye kadar. 9H sertlikte temperli cam, LCD ekranı çizilmelere ve reçine damlamasının veya nüfuz etmesinin neden olduğu hasarlara karşı korur. 
 
Cömert Yapı Hacmi: 218,88x122,88x250 mm³/8,62x4,84x9,84 inçlik cömert yapı hacmiyle, daha fazla esneklik ve çok yönlülük için daha büyük modelleri ve daha iddialı projeleri basmayı deneyebilirsiniz.
 
 Fresnel Yönlendiren Işık Kaynağı: COB ışık kaynağı ve Fresnel yönlendiren lens, 405nm dalga boyunda düzgün bir ışık demeti yaymak için birlikte çalışır ve ışık açısının 5°'ye ulaşmasını, ışık homojenliğinin %90'ın üzerinde olmasını ve ışık saçılma katsayısının içinde olmasını sağlar. %0,5 Bu, olağanüstü netlik ve ayrıntıya sahip son derece doğru ve tutarlı baskılarla sonuçlanır.
 
 Lazerle oyulmuş Yapı Plakası: Lazerle oyulmuş yüzeye sahip yapı plakası, mükemmel yapışma sağlar ve daha yüksek bir baskı başarı oranı için baskılarınızın yapı plakasına yapışmasını sağlar.
 
Voxeldance Tango Yazılımı: 3 baskı modu sunar: baskı verimliliğini artırmak için statik mod ve dinamik mod (yumuşak mod ve yüksek hızlı mod dahil). Açık kaynaklı GOO dilim dosya formatı, CHITUBOX ve Lychee Slicer gibi üçüncü taraf dilim yazılımlarıyla uyumludur.
 
Plug-in Air Purifier: Yerleşik aktif karbon filtreli ve plastik koruyucu kılıflı yükseltilmiş USB takılabilir hava temizleyici, baskı sırasında zararlı kokuların temizlenmesini sağlar. Ayrıca, daha güvenli bir çalışma ortamı için VOC'leri %95'e kadar giderebilen yakında çıkacak olan ELEGOO Mars MATE hava temizleyicisini seçebilirsiniz.
 

Marka (3D Yazıcı)Elegoo
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...