500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

PLA (Polilaktik Asit) filament, mısır nişastası veya şeker kamışı gibi yenilenebilir kaynaklardan yapılmış bir 3D baskı malzemesi türüdür. Öğrenmesi kolay, düzgün baskılar üretir ve düşük erime sıcaklığı nedeniyle masaüstü 3D yazıcıların çoğu için uygun olduğu için popüler bir seçimdir.

PLA filament'in ana avantajlarından biri, biyobozunur olmasıdır, yani su ve karbon dioksitine doğal süreçlerle parçalanabilir. Bu, diğer plastik türlerine (örneğin, petrol bazlı ABS (Akrilonitril Butadien Stiren)) göre daha çevre dostu bir seçenektir.

PLA filament kullanırken, baskı yatağının düz olması ve doğru sıcaklığın ayarlanmış olması önemlidir. Ayrıca, filament'in nemden etkilenmemesi için kuru bir yerde saklanması da önemlidir.

Genel olarak, PLA filament güvenilir ve kullanımı kolay bir seçenektir ve prototipleme, modelleme ve hatta bitmiş ürünler yaratmak için de uygundur.

0.5 Kg ve 1 Kg pla filament satın almak için doğru yerdesiniz. 

Pla Filament

Yükleniyor...