KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!
3D Yazıcıların Garantisi
Cihazlarda bulunan nozzle, fan, fişek, termistör vb parçalar sarf malzeme olduklarından dolayı fabrikasyon bir arıza olmadığı müddetçe garanti kapsamına girmez. Creality markalı cihazlarda ısıtıcı tabla, ekran, motor, anakart, bir(1) yıl diğer aksamlar üç(3) ay garanti kapsamındadır.

Snapmaker, Flsun, Bambu Lab markalı cihazlarda sarf malzemeler fabrikasyon bir arıza harici garanti kapsamına girmemektedir. Bu markalarda da fabrika garanti koşulları uygulanmaktadır.

 Bu koşullar distribütör tarafından belirlenmekte olup bizler bayi olarak distribütörlerin çalışma şekillerine göre servis vermekteyiz. 
Cihazlar için verilen garanti süresi içerisinde garanti kapsamına giren sorunlar için bizlere telefon numaralarımızdan veya e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz. Bizler sorunla alakalı destek talebi oluşturarak sizlere süreçle ilgili bilgi vermekteyiz 
Filamentlerde çap ve renk gibi hatalar olması durumunda iade alınmakta ve yerine yeni ürün gönderimi sağlanmaktadır. Tıkanıklık gibi incelenmesi gereken durumlarda ürünler incelenmesi için firmamıza veya direk üreticiye gitmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda filamentmarketim olarak elimizden gelen tüm desteği müşterilerimize sunmaktayız.
3D tarama cihazları açıldıktan ve kullanıldıktan sonra herhangi bir fabrikasyon hata olmaması halinde İade alınamamaktadır. Ürünlerde herhangi bir eksik, kırık veya çalışmayan aksam olması durumunda bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir
4
Yükleniyor...