KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme
ASA (Acrylonitrile Styrene Acrylate) filamentler, poliakrilonitril (PAN),stiren (ST) ve akrilik asit ester (AAE) polimerlerinin bir karışımından yapılmış 3D yazıcı filamentleridir. ASA filamentler, yüksek ısı direnci ve UV direnci gibi özelliklere sahiptir. Bu nedenle, ASA filamentleri kullanarak, yüksek ısı ve UV direnci gerektiren nesneler üretebilirsiniz. Örneğin, bu filamentler kullanılarak açık havada kullanılması düşünülen parçalar, uzun süre açıkta bırakılabilecek nesneler ve diğer yüksek ısı ve UV direnci gerektiren nesneler üretebilirsiniz. ASA filamentler ayrıca, yüksek dayanıklılık ve esneklik gösterebilirler ve bu nedenle, yüksek dayanıklılık ve esneklik gerektiren nesneler üretmek için de kullanılabilirler.


ASA, ABS'nin tüm sağlamlık ve darbe direncinin yanı sıra ısı, kimyasal ve UV direnci gibi ek avantajlara sahip son derece dayanıklı bir 3D yazıcı malzemesidir. Yüksek sıcaklıkların ve uzun süreli UV ışınlarına maruz kalmanın gerekli olduğu otomotiv endüstrisindeki iç bileşenler için ASA'nın tercih edilen malzeme olması şaşırtıcı değildir. ASA'nın bu karışımı dış mekan uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 
Yükleniyor...