KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

ABS Filament

En yaygın kullanılan 3D baskı malzemelerinden biri  ABS'dir. Örneğin, plastik bileşenler bir aracın hacminin yüzde 50'sini oluştururken, ağırlığının yalnızca yüzde 10'unu oluşturur . Bu nedenle, prototip oluşturucular, ürün geliştiriciler ve üretim mühendisleri, son kullanım ürünü veya amacını taklit eden baskı malzemeleri konusunda kendilerini rahat hissederler. ABS ile 3D baskı, birçok üretici için kabul edilebilir ve kolay bir çözümdür. Mükemmel mekanik dayanım ve dayanıklılık özellikleri Uygun maliyetli ve geri dönüştürülebilir PLA'ya kıyasla daha iyi ısı dayanımı ve darbe dayanımı performansı sağlar.
 

ABS filamentin avantajları

ABS filament, çeşitli nedenlerle yaygın olarak kullanılan bir 3D baskı malzemesidir. ABS filamenti son derece dayanıklı bir termoplastiktir. Ürünün darbe direncini ve dayanıklılığını test etmek için hızlı prototipleme ve eklemeli üretim ortamlarında yaygın olarak kullanılır. ABS, güçlü elektriksel yalıtım özelliklerine sahiptir. ABS filamentinin yüksek sıcaklık direnci, esneklik, işlenebilirlik ve dayanıklılık özellikleri, onu mühendisler ve mekanik kullanımların önemli olduğu diğer kişiler için bir tercih haline getirir. ABS'den yapılan parçalar, pürüzsüz ve parlak bir yüzey için asetonla işlenebilir.
 

Abs Filament

Yükleniyor...