CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Filamentmarketim.com gelişen dünyada önemli bir sektör haline gelen 3 Boyutlu yazıcılar için kaliteli ve uygun fiyatlı hammadde ihtiyacını karşılamak için 2019 yılında kuruldu.

Müşteri memnuniyeti  odaklı çalışan firmamız yerli ve ithal filamentleri kaliteli ürün uygun fiyat politikasıyla kullanıcılarına en hızlı şekilde ulaştırmak için 7/24 çalışmasını sürdürmektedir. Amacımız ürün kalitelimizi bol çeşit ve müşteri memnuniyetiyle taçlandırmak. Bunun yanında 2020 yılında ithal ve yerli ürünlerle ürün çeşitliliğimizi arttırarak daha geniş müşteri kitlelerine ulaşmaya başladık. 3 boyutlu yazıcılar ve robotik ürünlerle her geçen gün ürün adedimiz artarken kalitemiz aynı kalmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizin öneri ve şikayetleri bizim için en önemli detay. Çünkü filamentmarketim olarak biz, sektördeki kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre ürün gamımıza şekil veriyor ve müşterilerimizin önerileri ile de hizmetimizi kusursuzlaştırmak istiyoruz.. Bizim için en önemli konu müşteri memnuniyeti bu yüzden bizlere 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Yükleniyor...