CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

3D Yazıcı Fiyatları

3D yazıcıların (3D Yazıcı fiyatları) fiyat aralığını keşfederken, bütçenizi ve ihtiyaçlarınıza uygun özellikleri göz önünde bulundurmanız önemlidir. Farklı fiyat aralıklarını ve fiyatları etkileyen faktörleri anlayarak, iyi bilgilendirilmiş bir karar verebilir ve gereksinimleriniz için doğru 3D yazıcıyı seçebilirsiniz.

Giriş Seviye 3D Yazıcı Fiyatları 5000 10.000 TL aralığındadır. 
Orta Seviye 3D Yazıcı Fiyatları 10.000 TL ile 35.000 TL aralığındadır. 
İleri Seviye Profesyonel 3D Yazıcı Fiyatları 30.000 ile 200.000 TL aralığında seyredebilmektedir. 
 

3D Yazıcı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Marka İtibarı

Bazı tanınmış markalar, itibarları ve kaliteleri nedeniyle daha yüksek fiyatlar sunmaktadır.

Baskı Teknolojisi

FDM, SLA veya SLS gibi farklı baskı teknolojileri 3D yazıcıların fiyatını etkiler.

Baskı Alanı

Daha büyük yapı hacimlerine sahip 3D yazıcılar daha pahalı olma eğilimindedir.

Baskı Kalitesi

Daha yüksek fiyatlı yazıcılar genellikle daha iyi baskı kalitesi ve daha ince ayrıntılar sunar.


3D yazıcıların fiyat aralığını araştırdıktan sonra, fiyatlandırmalarını çeşitli faktörlerin etkilediği açıktır. Yeni başlayanlar giriş seviyesi yazıcılarla başlayabilirken, daha deneyimli kullanıcılar veya profesyoneller orta sınıf veya profesyonel modelleri tercih edebilir. Unutmayın, fiyatı değerlendirirken uzun vadeli bakım maliyetini ve uyumlu malzemelerin bulunabilirliğini de göz önünde bulundurun. Bu kılavuzla, artık bir 3D yazıcı satın alırken bilinçli bir karar vermek için donanımlısınız.

3D YAZICI

Yükleniyor...