KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! 23 NİSAN ÖZEL! SEÇİLİ ÜRÜNLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ!
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Creality Bireyler, aileler, okullar ve şirketler gibi farklı kullanıcıların ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan toplam 20'den fazla ürüne sahiptir. Tüm ürün serisi ve mühendislik geliştirme süreçleri, bağımsız fikri mülkiyet teknolojisine ve düzinelerce patente sahiptir. Ürünler CE, FCC ve ROHS gibi birçok uluslararası kalite ve çevre sertifikasını geçmiştir ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Rusya ve Birleşik Krallık, Almanya, Singapur, Mısır ve 30'dan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.Şirketin gelişmiş kalite kontrol sistemi doğrultusunda 24 saat boyunca kesintisiz çalışan üretim hattı mevcuttur. Bir 3D baskıcı olarak Creality3d her zaman sadece profesyonel, kendini adamış, yenilikçi ve kalite fikrine değil, aynı zamanda müşteri odaklı hizmet konseptine de odaklanır. İstikrarlı ve yüksek kaliteli ürünler ve saygılı hizmetler sunmaya devam ediyor. Teknolojinin faydalarını herkese ulaştırmak için her türlü çabayı göstermek.30 yaşında bir mühendis, 80 yaşında bir hobici veya 10 yaşında bir öğrenci olmanız fark etmeksizin ürünlerimizin fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayacağını umuyoruz. 

Creality 3D Yazıcılar Filamentmarketim güvencesiyle Türkiye'de.  Okullar, Kurumlar veya bireysel kullanıcılardan oluşan yüksek müşteri pörtföyümüzle 3d yazıcı sektöründe tecrübemizi her geçen gün arttırıyoruz. Siz de aradığınız 3d yazıcıyı satın almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Creality

Creality 9.Yıl Etkinliği ve K1 Max/Halot Mega Pro Tanıtımı

Creality’nin her yıl 9 nisanda yapmış olduğu yıl dönümü etkinliğine bir yenisi eklendi.

2014 yılında kurulan Çin menşeili Shanzen Creality3D artık dolu dolu 9 yaşını doldurdu. Bunu her sene nisan ayının 9’unda kutlayan Creality markası yeni ürünlerin duyurdu.

Etkinlikte tanıtımı yapılan yazıcılarda yeni ürün gurubu olan Creality K1 serisini duyuruldu. K1 ve K1 Max serileri kullanıcıların farklı ebatlardaki baskı alanlarında hizmet verebilmesi amacı ile iki farklı ebat olarak tanıtıldı.

K1 Serisi

K1 ve K1 Max serileri şık tasarımı ve donanımsal bir çok özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. K1 baskı alanı olarak 220x220x250mm hizmet verirken, K1 Max baskı alanı olarak 300x300x300mm baskı alanına sahiptir.

K1 serisinde öne çıkan yeni özelliklerini creality şu şekilde sıralıyor.


Standart yazıcılarda genelde baskı hızı 50mm/sn baskı hızlarına erişebilirken K1 serisinde 12 kat daha hızlı baskılar alabiliyor.

600mm/sn – baskı hızı 200000mm/sn² akselerasyon hızına sahip yüksek hızlı baskılar almak mümkün.


“Dual Drive Gear Extruder” diye adlandırdıkları güncel bir extruder sisteme geçen creality kafa kısmının toplam ağırlığı 190gr kadar düşürebilmiş. Bu sayede yüksek hızlarda ve ivmelenmelerde sapma paylarının biraz daha önüne geçmiş durumda.

Kafada yer alan ısıtma sistemindeki yenilikler bununlada bitmiyor. Seramik ısıtıcı sayesinde kafa kısmı 40sn gibi kısa bir sürede 200C° çıkabiliyor.

Bunlara ek olarak 32mm³/s akış hızına sahip bu sistem, yüksek hızlı baskılarda malzemeyi soğutabilmesi için ekstra soğutma fanları ile destekleniyor.


K1 Max de yer alan lidar sensör sayesinde hem kapasitif dokunma ile tabla kalibrasyonu yaparken kalibrasyonun doğruluğunu kontrol eden bir lidar sensör sayesinde tabla üzerindeki baskıları sürekli denetleyerek sorunsuz bakılar almanıza olanak sağlıyor.(K1 için opsiyon olarak sunulmaktadır)

K1 Max de yer AI alan entegre kamera sayesinde canlı izleme ve baskı bozulması durumunda sorun algılama özelliği yer almaktadır. (K1 opsiyonel olarak sunulmaktadır)


K1 Serisinin özellikleri anlata anlata bitmez. Detaylar için ürünün sayfasından tüm özelliklerini ve teknik verilerini kontrol edebilirsiniz.

Halot serisinin yeni yüzü “HALOT MEGA


Halot serisine yeni soluk olarak adlandırabileceğimiz halot mega ve halot mega pro ile rakiplerinin tahtını sallamaya devam ediyor.

Halot Mega Pro ile 170mm/h hızlara kadar baskı alabilme özelliğine sahip.

170mm/h
70mm/h

Yenilikçi ışık teknolojisi 3.0 olarak yenilendi. %90 ışık geçirgenliği homojen ışık dağılımı sayesinde daha sonuçlar almanıza olanak sağlar.


Çevik “Dynax” Hareket Sistemi
Yapı plakası sadece 1,2 saniyede sabit bir şekilde kaldırılabilir ve alçaltılabilir.
Bu kadar kısa bir sürede bir sonraki katmanı yazdırmaya hazır hale getirebilir.

Halot Mega ve Halot Mega Pro, 29,7μm XY çözünürlüğe sahiptir. 50μm normal bir 4K yazıcının baskı hassasiyetinden dahi iyi sonuçlar almanıza olanak sağlar. 8K(7680×4320) mono LCD kullanır.
4K yazıcılara kıyasla daha geniş baskı alanına sahiptir.(228x128x230mm)


Creality son olarak 9. yıl etkinliğinde “Cr-Scan Ferret” duyurdu.


3B tarayıcı konusunda daha öncesinde tecrübeniz yoksa ve giriş seviyesinde geniş alan taramalarına olanak sağlayan Cr-Scan Ferret, hem windows üzerinden tarama yapmanıza hemde android cihazlarda kullanacılara kurulacak bir APK ile 3B taramalara izin verebiliyor.(ios için uygulama geliştirme aşamasındadır.)


Bu yeni ürünleri çok yakında filamentmarketim.com farkıyla satın alabileceksiniz. Ön sipariş alımı açıldığında buradan paylaşımı yapılacaktır. 


Kaynak: crealitytr.com

Yükleniyor...