KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Kingroon Rapid Pla Filament Beyaz (Hyper Speed)

  • 567,60 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

RAPID PLA Filament 1.75mm Beyaz 

1. **Yüksek Hızlı Baskı:** RAPID PLA+ filamanımız, 3D baskı sırasında hızlı erimeye ve düzgün akışa olanak tanıyan gelişmiş akış özelliklerine sahiptir ve bu da 500 mm/s'ye kadar yüksek bir baskı hızı sağlar. Bu özellik, baskı projelerinizi kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde tamamlayabilmenizi sağlar.

2. **Gelişmiş Güç ve Dayanıklılık:** KINGROON RAPID PLA+ filamanı, yüksek bir bükülme modülüne ve kopma anında uzamaya sahip olduğundan kırılganlığa ve çatlamaya karşı dirençlidir. Bu özellik, baskılarınızın standart PLA filamentlere göre deforme olma olasılığının daha düşük olmasını sağlar.

3. **Mükemmel Katman Yapışma:** Filamentimiz, gelişmiş soğutma ve güçlü katman bağlama özellikleri sunarak, çıkıntıları ve köprüleri yazdırmak için idealdir. Bu özellik, son baskılarınızda daha az görünür katman çizgisiyle pürüzsüz bir yüzey sağlar.

4. **Hassas Boyutsal Doğruluk:** RAPID PLA+ filamanı +/- 0,02 mm'lik etkileyici bir boyutsal doğruluğa ve 1,75 mm'lik çap gibi katı bir toleransa sahiptir. Bu, tutarlı ve düzgün filaman akışı sağlayarak nozülün tıkanma riskini azaltır.

5. **Dolaşmayan ve Düzgün Sarılmış:** Tüm filamanlar, ikincil bir alt sarımla titizlikle mekanik olarak sarılır ve filaman hatlarının makaralar üzerinde düzgün bir şekilde düzenlendiğinden emin olmak için kapsamlı manuel incelemelere tabi tutulur. Bu, karışıklıkları ve kopma olasılığını en aza indirir.

6. **Tıkanma veya Kabarcık Yok:** Filamentler paketlemeden önce tamamen kurutulur ve torbadaki kurutucularla vakumla kapatılarak nem ve tozdan arındırılmış olmaları sağlanır. Bu, yazdırma sırasında tıkanma veya kabarcık oluşma riskini azaltır. Ayrıca tüm filamentler hem sağlam hem de kullanıcı dostu çevre dostu karton makaralara sarılmaktadır.


 

HammaddePla , Hyper Speed Pla
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...