KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creali̇ty Ender 3 S1 3d Yazici Pri̇nter

  • 7.990,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Creality Ender 3 S1 3D Yazıcı

ENDER 3 S1 TANITIM VİDEOSU

ENDER 3 S1 KURULUM VE İNCELEME VİDEOSU

 

ENDER 3 S1 Özellikleri ve Detaylı inceleme yazımızı okumak için tıklayın. 

 

Creality Ender-3 S1

Modelleme Teknolojisi: FDM; 

Desteklenen Filamentler: PLA/TPU/PETG/ABS

Baskı Katmanı Kalınlığı: 0.05-0.35mm

Makine Net Ağırlığı: 9,1kg; Baskı Boyutu: 220*220*270mm

Baskı hassasiyeti: ±0,1 mm

Baskı Hızı: Maksimum 150 mm/sn. Önerilen 60-100 mm/sn

Ekstruder Dişli oranı: 1:3.5

Filament Sensörü: desteklenen

Maksimum Nozul Sıcaklığı: 260°C; Isı yatağı sıcaklığı: ≤ 100°C

Ekstrüzyon yöntemi: Proksimal ekstrüzyon

Otomatik Yatak Tesviye: CR Touch

Güç derecesi: 350W

Nominal Voltaj: 115/230v 50/60Hz 4.5/2.5A

Dilimleme Yazılımı: Creality Slicer/Cura/Repetier-Host/Simplify3D

 

 

 

Creality Ender 3 S1 Öne Çıkan Özellikleri

 

Sprite Direct Çift Dişli Ekstruder

 

Çift Dişli Direct Drive Ekstruder

Sprite doğrudan çift dişli ekstrüder, 1:3.5 dişli oranında devreye giren iki krom çelik dişliye sahiptir. 80N'ye kadar bir itme kuvvetiyle, ekstrüder, filamentlerin kaymadan düzgün beslenmesini ve boşaltılmasını gerçekleştirir ve TPU gibi esnek filamentlerin hızla atılmasında son derece iyi çalışır. Diğer doğrudan ekstrüderlerle karşılaştırıldığında, "Sprite: daha hafiftir ve daha az atalete ve daha hassas konumlandırmaya sahiptir.

Yüksek hassasiyetli Çift Z ekseni

Yüksek hassasiyetli Çift Z ekseni

Z ekseni çift vidalı + Z ekseni çift motorlu tasarımıyla Ender-3 S1, baskınızın kenarlarında çizgi ve çıkıntı olasılığını azaltmak ve böylece baskı kalitesini artırmak için daha sorunsuz ve daha senkronize çalışır.

CR Touch Otomatik Yatak Tesviye

CR Touch Otomatik Yatak Tesviye

Creality tarafından geliştirilen CR Touch 16 noktalı otomatik yatak seviyelendirme teknolojisi, sizi manuel seviye ayarlama zahmetinden kurtarır. Basit ve kullanımı kolay, akıllı tesviye sistemi, yatağın farklı noktalarının baskı yüksekliğini otomatik olarak telafi edebilir.

Hızlı Montaj

Hızlı Montaj

Yazıcı gövdesinin %96'sı önceden yüklenmiştir, bu da yalnızca 6 adımda montajı son derece kolay hale getirir ve yazıcının bakımını basit ve kolay hale getirir.

Güç Kaybı Kurtarma ve Filament Sensörü

Yüksek hassasiyetli Çift Z ekseni

Z ekseni çift vidalı + Z ekseni çift motorlu tasarımıyla Ender-3 S1, baskınızın kenarlarında çizgi ve çıkıntı olasılığını azaltmak ve böylece baskı kalitesini artırmak için dah

Marka (3D Yazıcı)Creality , Creality,Ender
SeriEnder
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...