KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

BAMBU LAB X1E COMBO

  • %10indirim
    118.800,00 TL
    106.590,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bambu Lab X1E 3D Yazıcıyla Tanışın – Endüstriyel Yeniliklerde Hassasiyeti Ortaya Çıkarın. Benzersiz baskı yetenekleri için daha yüksek sıcaklığa sahip bir sıcak uç ve ısıtmalı bir yapı odası içeren son teknoloji ürünü çözümümüzle kuruluşunuzu geliştirin. WPA-2 Kurumsal düzeyde WiFi güvenliğiyle gönül rahatlığı yaşayın. X1 Carbon Combo'nun gelişmiş hali olan X1E, mükemmellik isteyen endüstri liderleri için tasarlandı. Hassasiyet, performans ve güvenlik, endüstrinin geleceği için gelişmiş 3D baskıya açılan kapınız olan Bambu Lab X1E'de birleşiyor.

Otomatik Malzeme Sistemi İçerir

  • Yapı Hacmi 256 x 256 x 256 mm
  • Yapı Hacmi 256 x 256 x 256 mm
  • Maksimum Hız 500 mm/s
  • Maksimum Sıcak Uç Sıcaklığı 320°C
  • Gelişmiş Ve Daha Fazla Bağlantı Seçenekleri
 

Bambu Laboratuvarı X1E

Bambu Lab X1E 3D Yazıcıyla Tanışın – Endüstriyel Yeniliklerde Hassasiyeti Ortaya Çıkarın. Benzersiz baskı yetenekleri için daha yüksek sıcaklığa sahip bir sıcak uç ve ısıtmalı bir yapı odası içeren son teknoloji ürünü çözümümüzle kuruluşunuzu geliştirin. WPA-2 Kurumsal düzeyde WiFi güvenliğiyle gönül rahatlığı yaşayın. X1 Carbon Combo'nun gelişmiş hali olan X1E, mükemmellik isteyen endüstri liderleri için tasarlandı. Hassasiyet, performans ve güvenlik, endüstrinin geleceği için gelişmiş 3D baskıya açılan kapınız olan Bambu Lab X1E'de birleşiyor.
Bambu Lab X1E Combo 3D Yazıcı

Kararlı Ethernet Bağlantısı, WPA2-Kurumsal Kimlik Doğrulama Wi-Fi Bağlantısı

X1E, yeni eklenen Ethernet bağlantı noktası aracılığıyla cihazlarınıza bağlanma seçeneğini sunarak karmaşık ortamlarda güçlü ağ iletişimi sağlar. Ethernet bağlantısı kalabalık kablosuz sinyal ortamlarında da kullanılabilir. Ek olarak X1E, sıkı ağ güvenliği gereksinimlerini karşılayan WPA2-Kurumsal Wi-Fi Kimlik Doğrulaması (EAP-PEAP/EAP-TLS/TAP-TTLS) ve hem Wi-Fi hem de Ethernet için ayrı fiziksel kapatma anahtarları sağlar.

Yalnızca LAN Moduyla Tamamen İşlevsel

X1E, Bambu Bulut Hizmetine bağlantı olmadan bağımsız olarak çalışabilir ve yerel ağınız içerisinde tamamen işlevseldir. Müşteriler X1E'yi İnternet bağlantısı gerektirmeden LAN iletişimi yoluyla uzaktan kontrol edebilirler. Daha fazla özelleştirme ayrıntıları için lütfen bölgesel satıcınızla iletişime geçin.

Ağır Hizmet Hava Filtrasyonu

Bambu Lab, optimum hava filtrelemesi sağlamak için bir G3 ön filtreyi, bir H12 HEPA filtreyi ve yüksek kaliteli hindistan cevizi kabuğu aktif karbon filtreyi birleştirdi. Gelişmiş filtreleme, daha az havalandırılan ortamlarda baskı yaparken aşırı kokuları ve partikülleri etkili bir şekilde azaltabilir.
Bambu Lab X1E

Aktif Isıtma ve Kontrollü Oda Sıcaklığı - Çarpılmayı Azaltın, Katman Bağlanmasını Geliştirin

X1E, hazne sıcaklığını aktif olarak ısıtabilir ve düzenleyebilir. Hassas şekilde kontrol edilen hazne sıcaklığı (60°C veya 140°F'ye kadar),özellikle ABS ve PC gibi bükülmeye eğilimli filamentler için baskı kalitesini artırır.

Daha Yüksek Sıcaklıktaki Malzemeler İçin Daha Fazla Isı

Daha yüksek püskürtme ucu sıcaklığı, PPA-CF/GF PPS ve PPS-CF gibi daha yüksek performanslı malzemelerin basılmasını mümkün kılar. Bu yeni malzemeler daha iyi boyutsal kararlılığa, ısı direncine ve mekanik performansa sahiptir.
Bambu X1E Fiyat

Sağlam Yüksek Hızlı CoreXY - Sürekli Yüksek Hızlı Baskı için Süper Hızlı ve Sağlam Yapı

CoreXY hareket yapısındaki üstün karbon fiber çubuklar, X1E'nin hareketli parçaların ağırlığını azaltarak 20.000 mm/s² takım kafası ivmesine ulaşmasını sağlar. Bu daha hızlı hızlanma, X1E'nin 500 mm/s'lik maksimum hareket hızını daha uzun süre korumasına olanak tanıyarak genel yazdırma süresini önemli ölçüde azaltır.

Titreşim ve Ekstrüzyon Telafisi - Daha Yüksek Hızlarda Bile Kararlı ve Kaliteli Baskılar

X1E, olağanüstü düzgün baskı kalitesi sağlamak için XY ekseni titreşimlerini ve ekstrüzyon sorunlarını etkin bir şekilde telafi edebilir. Tüm ölçümler tamamen otomatik olup manuel ayarlama ihtiyacını ortadan kaldırır.
Bambu Lab X1E özellkleri

Yapay Zeka Arıza Tespiti - Filament İsrafını ve Makine Arıza Sürelerini Azaltın

X1E'nin yapay zeka algoritması, Lidar ve bilgisayar görüşü yardımıyla birinci katmandaki kusurları ve spagetti hatalarını tespit edebiliyor. Daha sonra ciddi arızaları önlemek için yazdırmayı otomatik olarak duraklatır.

Otomatik Filament Yeniden Yüklemeyi Destekler ve Geliştirilmiş Yüzey Kalitesi için Destek Malzemesi ile Çoklu Malzeme Baskısına olanak tanır

X1E, 16 makaraya kadar filament ile baskı yapmak için 4 Bambu AMS sistemini paralel bağlayabilir; kesintisiz yüzey ve çok renkli baskı için özel destek malzemelerinin basılması için idealdir. AMS sistemi aynı zamanda bir makaradaki tüm filamanın diğerine geçmeden önce tüketilmesi için otomatik filamanların yeniden yüklenmesini de destekler.
Bambu X1E
 
Marka (3D Yazıcı)Bambu Lab
SeriX1 Serisi
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...