KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Kingroon KLP1 230 CoreXY 3D Yazıcı

 • 16.170,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

KİNGROON KLP1 230 3D YAZICI

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - Klipper Firmware

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - 500mm/s

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - 500mm/s

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - 9.5:1 extruder

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - ABL

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - Lineer Raylar

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - PEI

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - Wifi

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - Klipper

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - Klipper

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - 100% tam montajlı

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - smart features

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - specifications

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - box content

Kingroon KLP1 230 CoreXY Yazıcı - filaments

 

 

Ana Özellikler

 • Yüksek Hızlı Baskı (500mm/s - 20,000mm/s² hızlanma)
 • 9.5:1 Çift Dişli Oranı
 • Otomatik Tabla Seviyeleme
 • Lineer Ray Kılavuzları
 • CoreXY 3D Yazıcı
 • Hızlı ısıtma (200°C/30s)
 • Güncellenmiş Klipper Firmeware
 • LAN bağlantı (Wifi/Ethernet)
 • Titreşim telafisi ve Akış kalibrasyonu
 • 100% Ön Montajlı

500 mm/sn Yüksek Hızlı Baskı

Daha az bekleme süresiyle yüksek kaliteli baskı. Kingroon KLP1, 500mm/sn yüksek hızlı baskıya ve 20000mm/s² hızlanmaya sahiptir. Yerleşik ADXL345 modülü, yüksek hız ve kaliteli baskı yapmanızı sağlar.

 

9.5:1 Çift Dişli Oranı

Çift dişli ekstrüzyon, 9.5 kat ekstrüzyon oranı, daha yüksek ekstrüzyon kuvveti. 300° tüm metal Hotend, 3d baskılı modellerin soğutulmasını sağlamak için yüksek hızlı fan ile maksimum 300° sıcaklık.

 

Lineer Ray Kılavuzları ve CoreXY Yapısı

Kingroon KLP1, yazıcının hızlı hareket sırasında doğru, hızlı ve dayanıklı olmasını sağlayan doğrusal kılavuzlara sahip bir CoreXY 3D Yazıcıdır.

 

Seramik Hotend 30 saniyede hızlı ısıtma

Yepyeni seramik ısıtma halkası, 30 saniyede 200°C kadar hızlı ısıtma, Nozul ısıtmasını ve sarf malzemelerinin eritilmesini hızlandırma.

 

PEI Manyetik Platform

Baskı platformu, aşınma ve bükülme direnci özelliklerine sahip PEI manyetik çelik filmi kullanır. Baskı tamamlandıktan sonra tablayı katlayıp çıkarmanız yeterlidir.

 

Çoklu Arayüz Seçenekleri ile Kolay Erişim

İnternet bağlantısı sayesinde herhangi bir ekran yazıcınızın ekranı olabilir, Kingroon KLP1'i istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kontrol edebilirsiniz.

 

Anormalliği atlayın ve yazdırmaya devam edin

Çoklu model yazdırma sırasında, yazdırma kusurları olan modelleri seçip sonlandırabilirsiniz. Diğer modeller normal şekilde yazdırmaya devam ederek malzeme israfını azaltabilir.

 

Titreşim telafisi ve Akış kalibrasyonu

Rezonans dengeleme algoritmasıyla yazıcının titreşimini ve titremesini azaltın. Hızlı yazdırma işlemi sırasında büyük ölçüde geliştirilmiş model kalitesi.

Baskı hızı eğilimini değerlendirerek daha doğru ekstrüzyon basıncı ayarı elde edin. Basılı modelin yüzeyini daha pürüzsüz hale getirin, hızlı yazdırma işlemi sırasında model kalitesini büyük ölçüde artırın.

 

Montaj veya kurulum gerektirmez

Kutuyu açın ve baskının keyfini çıkarın

 

Akıllı tasarım baskı deneyimini geliştiriyor

 • 3.5 inç dokunmatik ekran: Verimli bir Ul arayüzüne sahip, kullanımı ve deneyimi kolay, 3.5 inç tam renkli, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran.
 • Filament sensörü: Sarf malzemeleri bittiğinde kullanılabilecek malzeme kırılması endişesini ortadan kaldırın Sarf malzemelerini değiştirin ve yazdırmaya devam edin.
 • Sessiz sürücülerin yeni entegre tasarımı: Yeni yükseltilmiş Klipper anakartı, Entegre TMC2209 sessiz sürücüsü, daha yüksek yazdırma doğruluğu.

 

PLA, ABS, WOOD, TPU,PETG,PA ve diğer malzemelerle uyumlu

Çeşitli sarf malzemeleriyle uyumludur, endüstriyel üretim, Aksiyon figürleri, yaratıcı aydınlatma ve diğer alanlar için uygun olan PLA, ABS, WOOD, TPU, PETG, PA ve diğer alanları uygundur.

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...