KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Artillery Sidewinder X4 Pro

  • 10.500,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Dengeli hareketler için tamamen metal lineer kılavuz raylar
Yüksek hızlı baskı gereksinimlerini karşılamak için Sidewinder X4 Pro , son derece sağlam, tamamen metal lineer raylarla donatılmıştır. X ve Y eksenlerinde bilyalı kızaklar vardır; bu, yalnızca genel yapının daha fazla stabilitesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha yüksek hassasiyet, daha yumuşak hareketler ve dolayısıyla her açıdan daha iyi 3D baskı kalitesi sağlar.
4,3 inç Klipper dokunmatik ekran
Sessiz bir Klipper anakartı ve 1,5 GHz ana frekansa sahip ARM 64 bit dört çekirdekli yüksek performanslı işlemciyle donatılan Sidewinder X4 Pro , 500 mm/s'lik olağanüstü bir hıza ve 12000 mm/s²'ye kadar hızlanmaya ulaşır. Bu tür hızlarda, güçlü canavar, titreşimleri ve sarsıntıları etkili bir şekilde en aza indiren Giriş Şekillendirme ve Basınç İlerletme gibi yenilikçi işlevlerden yararlanır .
Tüm Metal Çift Dişli Doğrudan Tahrikli Ekstruder
Artillery'nin tescilli Direct Drive Extruder'ı, daha yüksek dişli oranı ve daha hafif bir motorla, esnek malzemelerin daha hassas ekstrüzyonunu ve daha düzgün basılmasını sağlar.
300 °C tamamen metal sıcak uç
Yazıcının tamamen metal olan sıcak tarafı, yazıcının yüksek hızlarda ve 300 °C'ye varan sıcaklıklarda yazdırmasına olanak tanıyan geniş erime bölgelerine sahiptir. Artık naylon, ABS, karbon fiber, ASA, PC ve çok daha fazlası gibi güçlü filamentleri de işleyebileceğiniz için bu, malzeme seçimi açısından yeni kapılar açar.
Wi-Fi üzerinden kablosuz uzaktan kumanda
Yerleşik Wi-Fi modülü sayesinde uzaktan yazdırma ve izleme için daha hızlı eşleştirme ve daha kararlı bir bağlantı kurulabilir.
81 puan üzerinden otomatik tesviye
81 noktanın üzerinde, baskı plakasındaki eşitsizlikler belirlenir ve güzel bir ilk katman sağlamak için ısıtma yatağındaki çeşitli noktaların baskı yüksekliği otomatik olarak dengelenir.
Maksimum esneklik için akıllı işlevler
Baskıya Devam Etme ve Filament Salgı Tespiti işleviyle her durum için mükemmel donanıma sahipsiniz:
► Öngörülemeyen elektrik kesintileri son derece can sıkıcıdır. Yazdırmaya Devam Etme işlevi sayesinde , güç kaynağı geri geldiğinde yazdırmaya kaldığı yerden devam edebilirsiniz - vay be!
► Filament Bitiş Tespiti fonksiyonu, filamentler bittiğinde otomatik olarak bunu algılar ve sizi bilgilendirir.
Diğer özellikler:
  • %98'i önceden monte edilmiş,
  • Daha az titreşim ve daha fazla stabilite için çift çapraz destek çubukları,
  • Otomatik nozul temizleme,
  • Manyetik PEI yaylı çelik levha,
  • Yumuşak, beyaz ışıklı LED aydınlatma.

Teknik özellikler:
Cihaz boyutu453x431x260 mm
Hacim oluştur240x240x260mm
AnakartKlipper ürün yazılımı
X-/Y-ekseniHassas doğrusal raylar
İşlemciARM64 bit 1,5 GHz
Maks. hız500 mm/sn
Standart hız300 mm/sn
Hızlanma12000 mm/s²
Filament çapı1,75mm
Maks. baskı sıcaklığı300 °C
Maks. ısıtma yatağı sıcaklığı110°C
EkstruderÇift Dişli Doğrudan Tahrikli Ekstruder
Yapı plakasıManyetik PEI yaylı çelik levha
TesviyeOtomatik, 81 puanın üzerinde (9 x 9)
Cihaz ekranı4,3 inç tam renkli dokunmatik ekran
ArayüzlerUSB Tip-C, WiFi
LED ışığıEvet
Gerilim, güç300W, 100-240V, 50/60Hz
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...