KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality K1 Yüksek Hızlı 3D Yazıcı

  • 21.900,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Creality K1, 220 x 220 x 250 mm yapı hacmiyle son derece havalı estetiğe ve kompakt boyuta sahip güçlü bir FDM 3D yazıcıdır. Sağlam tasarım, yüksek hızlı yazıcının olağanüstü kalitede son derece yüksek baskı hızlarına ulaşmasını sağlar!
Bitmiş montaj ve kullanıma hazır
K1 size tamamen monte edilmiş ve kalibre edilmiş halde gelir! Önceden yüklenmiş basit bir hızlı başlangıç ​​kılavuzu, 3B yazıcının kurulumunda size yol göstererek, hemen yazdırmaya başlamanıza olanak tanır!
Sağlam alüminyum alaşımlı çerçeve
K1'in sağlam yekpare çerçevesi, döküm alüminyum alaşımdan özel olarak yapılmıştır ve CNC ile işlenmiştir. Böylece yüksek hızda bile en yüksek hassasiyet ve kararlı baskı davranışı sağlanır!
Yüksek hızlı ve pürüzsüz baskı için sağlam yapı
Sağlam CoreXY yapısı ve yalnızca 190 g ağırlığındaki hafif yazıcı kafası, yüksek hızlar için tasarlanmıştır. Hareketli parçaların hafif tasarımıyla birleştirilen sağlam çerçeve, yalnızca daha az atalet ve titreşim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla stabilite sağlar!
Hızlı, daha hızlı, Creality K1
20.000 mm/s² hızlanma ile Creality K1 , yalnızca 0,03 saniyede 600 mm/sn'ye çıkarak piyasadaki diğer FDM yazıcılardan 12 kata kadar daha hızlıdır.
Yazıcının yüksek baskı hızı, aynı performans için enerji tasarrufu yaparken verimliliği artırarak baskı süresini kısaltır.
► İpucu: K1'in tipik baskı hızı 300 mm/sn iken, hareket hızı 800 mm/sn'ye kadar ulaşır!
300 °C'ye kadar sıcaklıklar için Max Flow Hotend
Titanyum alaşımlı hotend, yüksek sıcaklıklar için tasarlanmıştır. Bakır alaşımlı başlığı 300 °C'ye kadar sıcaklıklarda çalışır!
32 mm³/s akışta tam güç
K1'in hotend'i, seramikten yapılmış yeni geliştirilmiş bir ısıtıcı ile donatılmıştır. Bu, 200 °C'lik bir sıcaklığa ulaşmak, filamanı eşit şekilde ısıtmak ve eritmek için sadece 40 saniye sürer.
Çift dişli Doğrudan Tahrikli Ekstruder
50N'lik tutarlı bir ekstrüzyon kuvveti ile çift dişli Direct Drive Extruder, her tür filamentin sorunsuz beslenmesini ve dağıtılmasını sağlar. ABS, PLA, PETG, PET, TPU, PA, ABS, PC, PLA-CF, PA-CF, PET-CF ve daha fazlası ile uyumludur
Çift taraflı bileşen soğutma
K1'in baskı kafasında, yeni basılmış katmanları doğrudan iki taraftan soğutarak çift taraflı bileşen soğutması sağlayan güçlü bir radyal fan bulunur. 18 watt'lık bir gövde fanı, soğutma etkisini daha da güçlendirir.
Böyle bir soğutma sistemi, modelin bükülme veya bükülme meydana gelmeden önce sertleşmesini sağlar. Destek yapıları olmadan köprüleme için mükemmel!
Manuel otomatik tesviye
K1'in ısıtma yatağına gömülü, hassas bir seviyeleme ağı oluşturan gerinim sensörleridir. Böylece, baskı plakası üzerindeki herhangi bir pürüzlülüğü otomatik olarak telafi ederek baskı başlamadan önce otomatik tesviye kendi kendine çalışır. Sıfır çaba ile inanılmaz hassasiyet!
Esnek yapı plakası
Bükme sırasında basılı model, esnek yapı plakasından kolayca çıkarılabilir. Modeli çıkardıktan sonra plaka orijinal konumuna geri döner.
Hızlı ısıtma yatağı
K1'in ısıtma yatağı alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve hızlı ve eşit ısı dağılımı için sadece 180 saniyede 60 °C'ye ulaşır.
Tek tuşla kolay kendi kendine test
Ekstrüderin, ısıtma yatağının, kameranın (isteğe bağlı),fanın, tesviyenin vb. işlevselliğini belirlemek için kolayca kendi kendine test yapabilirsiniz. Tespit edilen herhangi bir anormallik ekranda gösterilecektir. Böylece herhangi bir güçlük çekmeden baskınıza hazırlanabilirsiniz: Haydi başlayalım!
Zil sesini telafi etmek için G-sensörü
Bunu herkes bilir - çınlama, yazıcı aşırı yüksek hızlarda çalışırken meydana gelir. Baskı kafasındaki entegre bir G-sensörü ile, rezonans frekansları yüksek hızlı baskı sırasında otomatik olarak ölçülür ve gerektiği şekilde azaltılır.
İnce dokular için ivmeölçer
K1'in baskı kafası özel bir ivmeölçer ile donatılmıştır. Bu, son derece hızlı baskı hareketleri sırasında ortaya çıkan mekanik titreşim modellerini izler. Sensörün bu izlemeden topladığı veriler, titreşimlere karşı koyan bir rezonans oluşturmak için kullanılır. Sonuç, çınlama olmadan mükemmel bir baskı görüntüsüdür.
Daha hassas konumlandırılmış Z ekseni, Z bandı oluşumunu azaltır ve inanılmaz derecede ince dokular oluşturur.
USB sürücü veya WiFi aracılığıyla yazdırın
K1 , bir USB sürücüsü veya WiFi aracılığıyla yazdırabilir. Bir ağ bağlantısı varsa FDM yazıcı, Creality Print veya Creality Cloud uygulaması/web uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir ve izlenebilir. Birden fazla K1 yazıcısı çevrimiçi ise küme kontrolü de mümkündür. Uzaktan izleme için (isteğe bağlı) bir AI kameraya ihtiyacınız olduğunu unutmayın.
Creality Print 4.3'ün yeni sürümü
Şirket içinde geliştirilen Creality Print, yeni 4.3 sürümünde tonlarca ön ayar ile gelir ve dilimleme sürecini 3 basit adıma indirir! Çizgi genişliği, sayfa yolu ve benzerleri gibi hassas parametrelerle dilimleyici, yüksek hızlı baskıyı destekler ve mükemmel baskı kalitesini garanti eder.
Creality işletim sistemi ve donanımı
K1, net bir kullanıcı arayüzü ile akıllı ve hızlı Creality OS'yi kullanır. İşletim sistemi verileri ve komutları PC, telefon, bulut ve eklenti modülleri aracılığıyla senkronize eder. Aynı zamanda, hızlı 1,2 GHz çift çekirdekli CPU, yüksek hızlarda sorunsuz baskı işlemleri sağlar. 8G ROM, yalnızca 400'e kadar model dosyası depolamakla kalmaz, aynı zamanda hızlı okuma ve yazmaya da olanak tanır.
Ek özellikler:
  • 4,3 inç dokunmatik ekran
  • AI kamera ve AI LiDAR için isteğe bağlı olarak tasarlanmıştır
  • Dahil Edilen Özellikler: Güç Kaybını Düzeltme, Filament Bitiş Sensörü, Giriş Şekillendirme, Uyku Modu, Aydınlatma Kiti
  • Çeşitli dilimleyici yazılımlarla uyumludur: Creality Print, Cura, Simplify3D, PrusaSlicer
Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...