KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality K1 Max Yüksek Hızlı 3D Yazıcı

  • %16indirim
    34.499,00 TL
    28.900,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Creality K1 Max, son derece havalı bir tarza ve 300 x 300 x 300 mm'lik büyük bir kare yapı hacmine sahip güçlü bir FDM 3D yazıcıdır. Sağlam tasarım, yüksek hızlı FDM makinenin baskı kalitesinden ödün vermeden son derece yüksek baskı hızlarına ulaşmasını sağlar!

Bitmiş montaj ve kullanıma hazır!
K1 Max size tamamen monte edilmiş ve kalibre edilmiş olarak gönderilir! Önceden yüklenmiş basit bir hızlı başlangıç ​​kılavuzu, 3d yazıcının kurulumunda size yol göstererek, hemen yazdırmaya başlamanıza olanak tanır!
Büyük yapı hacmi ve maksimum alan kullanımı
Zarif K1 Max, 300 x 300 x 300 mm'lik büyük bir yapı hacmine sahiptir, ancak alanın en verimli kullanımıyla maksimum baskı alanına sahiptir, bu da yazıcının kompakt bir cihaz boyutuna sahip olduğu anlamına gelir! Bu, K1 Max'i prototip oluşturma ve tasarım örneklerinin basılması için ideal hale getirir.
Sağlam alüminyum alaşımlı çerçeve
K1 Max'in sağlam yekpare çerçevesi, döküm alüminyum alaşımdan özel olarak yapılmıştır ve CNC ile frezelenmiştir. Böylece yüksek hızda bile en yüksek hassasiyet ve kararlı baskı davranışı sağlanır!
Yüksek hızlar ve pürüzsüz baskı için sağlam yapı
Sağlam CoreXY yapısı ve yalnızca 190 g ağırlığındaki hafif yazıcı kafası, yüksek hızlar için tasarlanmıştır. Hareketli parçaların hafif tasarımıyla birleşen sağlam çerçeve, daha az sarsıntı ve titreşim ve daha fazla denge sağlar!
Manuel tam otomatik yatak tesviye ve kalibrasyonu
K1 Max'in ısıtmalı yatağı, hassas bir seviyeleme ağının belirlenebildiği gerinim sensörlerine sahiptir. AI-LiDAR tarayıcı sayesinde, hassas seviyeleme yapmak için baskı yatağı yüzeyinde milyonlarca ölçüm noktası belirlenir. Bu sistemlerin her ikisinden gelen ölçüm verileri, K1 Max tarafından bağımsız olarak birleştirilir ve baskı tablasındaki pürüzlerin otomatik olarak telafi edilmesini sağlar. Gerçekten akıllı bir cihaz ve seviyeleme teknolojisi!
AI-LIDAR ile güzel bir ilk katmana
1 µm çözünürlüğe sahip akıllı LiDAR tarayıcı, ilk katmanı izler ve bunun için ideal akış miktarını bağımsız olarak ayarlar. Hata mesajı durumunda, K1 Max otomatik olarak durur ve akıllı telefon veya PC aracılığıyla bir hata oluştuğunu size bildirir.
Baskı izleme için KI kamera
K1 Max , baskı sürecini sürekli ve gerçek zamanlı olarak izlemek için kullandığı entegre bir AI kameraya sahiptir. Bu, baskı hatalarını, yabancı nesneleri ve yapı alanındaki gevşek parçaları algılar ve bunları kullanıcıya bildirir. Hızlandırılmış çekim işlevi sayesinde ayrıca baskı işlemlerinizin güzel kayıtlarını yapabilir ve bunları diğer 3D meraklılarıyla paylaşabilirsiniz!
PC veya akıllı telefon aracılığıyla baskı ilerlemesinin gerçek zamanlı izlenmesi
WLAN veya LAN üzerinden mevcut bir ağ bağlantısıyla, PC veya akıllı telefon aracılığıyla baskı ilerlemesini takip edebilirsiniz. Birden fazla K1 Max yazıcıyı çevrimiçi bağlarsanız , toplu üretime bile başlayabilir ve baskılarınızı maksimize edebilir, çoğaltabilir veya gruplandırabilirsiniz! Bu sizce de bir devrim değil mi?
Z sallanması olmadan ince dokular
Hassas şekilde yönlendirilen ve her zaman eşit şekilde konumlandırılan z ekseni, z-bandını azaltır ve katman hataları olmadan inanılmaz derecede ince dokular oluşturur.
LiDAR izleme yoluyla akış kalibrasyonu
K1 Max, LiDar'ın baskı başlamadan önce birden çok test hattı aracılığıyla her filament için mükemmel akışı belirlemesi için tasarlanmıştır. Bu şekilde, her zaman doğru miktarda filament işlenir: Böylece çok az ekstrüde edilmiş malzemeden kaynaklanan boşluklarla veya çok fazla ekstrüde edilmiş malzemeden kaynaklanan küçük toplarla (bloblar) uğraşmak zorunda kalmazsınız! K1 Max ile artık zorluk yok!
Dahili hava temizleyici
K1 Max'in yerleşik hava temizleyicisi, hoş olmayan kokuları ve baskıların oluşturduğu ince parçacıkları filtreler.
Diğer özellikler:
  • 4,3 inç dokunmatik ekran
  • Akıllı Özellikler: AI Kamera, AI LiDAR, Güç Kaybını Düzeltme, Filament Bitiş Sensörü, Giriş Şekillendirme, Yıldırım Kiti, Uyku Modu
  • Creality Print, Cura, Simplify3D, PrusaSlicer gibi çeşitli dilimleyici yazılımlarla uyumlu
K1 MAX Kutu Açılışı
Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...