CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality HALOT-MAGE PRO + Uw01 Bundle

  • 26.500,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yüksek hızlı algoritmalar sayesinde inanılmaz derecede hızlı
Halot Mage Pro, 170 mm/saate varan olağanüstü bir hıza ulaşır ve tüm rakiplerinden 3 ila 5 kat daha hızlıdır. Ancak, baskılarının kalitesi bu hızdan hiç etkilenmez, tam tersi!
Çünkü: Reçine yazıcı akıllı yüksek hızlı algoritmalar kullanır. Bir motor kontrol algoritması, motor hızının 100 mm/sn'ye çıkarılmasını sağlar. Modelin çok yüksek hızlarda bile sağlam bir şekilde sabitlenmesini sağlamak için Halot-Box'tan bir destek ekleme algoritması kullanılır.
En yüksek kalite böylece verilir!
Daha fazla yumuşaklık için "Dynax" hareket sistemi
Çevik "Dynax" hareket sistemi sayesinde, Halot Mage Pro'nun yapı plakası yalnızca 1,2 saniyede yükseltilip tekrar alçaltılabilir. Hemen ardından bir sonraki katmana geçilebilir.
Pürüzsüzlük ve kararlılık şu şekilde sağlanır:
  • İki lineer ray, daha az yalpalamaya neden olabilecek sabit z ekseni sağlar,
  • Güçlü bir kapalı döngü motor, düşük hızlarda titreşimi ve yüksek hızlarda adım kaybını önleyebilen 1300 Nm sabit yüksek torka sahiptir.
Daha fazla profesyonellik için 10,3 inç 8K LCD ekran
Halot Mage Pro, 29,7 μm XY çözünürlüğe sahip 8K (7680 x 4320 piksel) tek renkli bir LCD ekran kullanır. Normal bir 4K ekrana ve 50 μm'ye kıyasla 8K yüzeyler çok daha incedir!
228 x 128 x 230 mm'lik büyük yapı hacmi, size daha fazla boş alan sağlar ve daha büyük projeleri gerçekleştirmenizi sağlar.
Entegre Işık Kaynağı 3.0
Integral Light Source 3.0 sayesinde, Halot Mage Pro, baskı nesnesinin baskı plakası üzerinde nereye yerleştirildiğine bakılmaksızın %90'dan fazla ışık homojenliği ve üstün kalite elde eder. 8000 μw/cm² ışık yoğunluğu ile standart 405 nm reçine tabakası sadece bir saniye sonra sertleşebilir. Bu, pürüzsüz yüzeyler ve keskin konturlar üretir.
Yapıları sihir gibi destekleyin
Halot Mage Pro ile 0,1 mm destek yapılarına sahip nesneleri kolayca yazdırabilirsiniz. Bu, daha büyük modellerin yanı sıra birden çok modeli aynı anda tek bir geçişte yazdırmanıza olanak tanır.
Güçlü işlemci ve kendi geliştirdiği Halot OS
Halot Mage Pro, kendi geliştirdiği Halot işletim sistemini kullanır. Bu, temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir ve verileri ve komutları PC, telefon ve Creality Cloud aracılığıyla senkronize eder.
Güçlü işlemci, yüksek hızlı baskı sağlar.
Akıllı Bağlantı
Creality'nin akıllı bağlantı özellikleri sayesinde, istediğiniz yerden yazdırabilir ve baskı ilerlemenizi istediğiniz zaman izleyebilirsiniz:
  • Bulut baskı : Creality Bulut Uygulaması veya Web aracılığıyla uzaktan kontrol edin veya izleyin,
  • LAN yazdırma : LAN bağlantısı yoluyla Halot Box kurulu bir PC'den kontrol,
  • USB sürücüsünden yazdır : yazdırılabilir dosyaları bir USB sürücüsünden içe aktarın,
  • USB kamera (isteğe bağlı) : uzaktan izleme için herhangi bir USB kamerayı bağlayın,
Basit bir besleme sistemi için otomatik reçine pompası
Halot Mage Pro, otomatik reçine doldurma ve çıkarma için akıllı bir reçine pompası ile donatılmıştır. Pompa yarım saat içinde 1 litre reçineyi yeniden doldurabilir veya geri kazanabilir. Pompa sayesinde çok daha az sıçrama, lekelenme ve genel dağınıklık olur. Reçine pompasıyla ilgili en iyi şey, besleme hortumunun herhangi bir kaba takılabilmesidir!
Aktif karbon filtreli verimli hava temizleyici
Değiştirilebilir aktif karbon filtreli yerleşik hava temizleyici, doğrudan yazıcıdan çalıştırılır ve kontrol edilir. Aktif karbon filtre, diğer filtrelerden 5,8 kata kadar daha büyüktür ve bu nedenle reçine kokularını yalnızca daha verimli bir şekilde emer. Aktif karbon filtrenin her üç ayda bir değiştirilmesi önerilir.
"MageArch" menteşeli kapak
Halot Mage Pro, inanılmaz derecede pratik ve şık yeni bir özellikle geliştirildi. Zarif "MageArch" katlanır kapak, tek elle kolayca açılıp kapatılabilir. Açılır kapanır kapak, yazıcıyı yalnızca %25 daha uzun yapar, bu nedenle çok daha fazla yükseklik kaplaması gerekmez. Kapak turuncu renklidir, bu nedenle çevreden gelen UV ışığının %99,89'u bloke edilir.
En üst düzeyde verimlilik
Halot Mage Pro ile çok çeşitli nesneleri yazdırabilirsiniz: Minyatürler, figürler, prototipler, mücevherler, aksesuarlar, ortezler - tüm olasılıklar size açık! Ayrıca, birden fazla yazıcı, Halot Box veya Creality Cloud aracılığıyla çoklu yazıcı kontrol işlevi aracılığıyla tek bir kişi tarafından kolayca kontrol edilebilir.
Halot Kutusu dilimleyici
Şirket içinde geliştirilen dilimleme yazılımı Halot Box, sezgisel bir iş akışına sahiptir ve birçok avantaj sunar. ancak, Halot Mage Pro elbette diğer dilimleme yazılımlarıyla da uyumludur. Başka bir avantaj: Halot Mage Pro ile Chitubox Pro'nun bir yıllık VIP'sini tamamen ücretsiz olarak alırsınız.
Diğer kullanışlı özellikler:
  • Yan sıkıştırma düğmeli hızlı bir şekilde çıkarılabilir yapı plakası
  • Çizilmelere ve reçine sızıntısına karşı LCD temperli cam ekran koruyucu

Halot Mage ve Halot Mage Pro im Vergleich:
 Halot MageHalot Mage Pro
Cihaz Boyutu335x270x610mm
Net ağırlığı12 kilo13,3 kilo
HACİM YAPIN228x128x230mm
LCD Ekran+Çözünürlük8K 10,3 İnç Tek Renkli LCD
XY Çözünürlüğü29,7 mikron
Işık kaynağıEntegre Işık KaynağıEntegre Işık Kaynağı 3.0
Ekran koruyucu-Yüksek Hızlı Film
TesviyeNormal
Baskı Hızı1–5 sn/katmanStandart-Reçine 70 mm/h
Yüksek Hızlı Reçine 170 mm/h
Z ekseniÇift Doğrusal Raylar
Yazıcı Ekranı4,3 İnç Renkli Ekran
Veri aktarımıUSBUSB, RJ45-Kablo, WiFi, Creality Cloud
Hava temizleyiciEvet
Reçine PompasıHAYIREvet
Flip-KapakEvet
dilimleyiciHALOT KUTUSU, CHITUBOX, Liçi
İşletim sistemiWindows, Mac
Creality Halot MAGE Pro Kutu Açılışı

 
Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...