CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.

Creality UW-01 Yıkama ve Kürleme Makinesi

  • 5.039,72 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

Ürün Detayları

Creality UW-01 3D Yazıcı + Yıkama ve Kürleme Makinesi


Avantajlı Özellikler

Ürünle birlikte manyetik 360 derece dönen platform geliyor. Ayrıca büyük boy yıkama kabı da bulunuyor. HD dokunmatik düğme ile rahatlıkla çalıştırılabilir. 2 ile 90 dk arasında çalışması isteğe bağlı olarak ayarlanabiliyor.


3 Vitesli Özel Çalışma Sistemi

3 vitesli hız modu ve yıkama, kürleme özellikleri bulunur. Hassas modeller kürleme ve yıkamadan gelmektedir. Ayrıca çift bantı UV ışık kaynağı da mevcuttur. Yıkama ve kürleme makinesine dair aradığınız bütün özellikler onda mevcut!


Muhteşem Yıkama Modu

Yıkama modunda esnek yıkama yöntemini tercih edebilirsiniz. Alt plakalar ve model çamaşır sepeti ile birlikte ya da ayrı ayrı yıkanması mümkündür. Kendinden ayarlanabilir braket de bulunur. Model boyutuna ve kaba bağlı yıkama yapar.Özel UV Lamba Yuvası

Dahili LED boncukları 18 adet UV LED ışığı ile gelir. Yıkama ve kurutma makinesi reçine yazıcı ile yüksek uyum göstermektedir. Daha yüksek ışınlanmış alana sahip olmanız için 9 boncuklu tasarımı vardır.


Dönen Platformda Kürleme

Manyetik kuvvet ve yansıtıcı aynası ile kür tepsisi harika performans göstererek çalışır. Işık kaynağından da tam olarak yararlanma söz konusudur.


Optimum Ürün Parametreleri

Ürün giriş voltaj miktarı 24 V, anma gücü 96 W, kontrol yöntemi dokunmatik düğme LED göstergesidir. Makine sadece 6 kg ağırlığa sahiptir. Kullanım dk süresi değişiklik göstermektedir.

 
 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...