CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality UW-02 Yıkama ve Kürleme Makinesi

  • 8.544,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ürün Detayları

Creality 3D UW-02 Yıkama ve Kürleme Makinesi

Son teknoloji tasarıma sahip üç boyutlu baskı yıkama ve kürleme makinesidir. Ölü bant olmaksızın çok yönlü kürleme avantajı taşır. Kolay kullanımı sayesinde ihtiyaç duyulan alanlarda üstün performans elde edilmesini sağlar.


Öne Çıkan Özellikler

 
  • Ayarlanabilir üç vitesli hızı alternatif kullanım seçeneği sunar.
  • 18 adet UV LED ışık kullanımı cihazın verimini artırır.
  • 360 derece dönebilen platform etkili sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.
 


Üstün Deneyim

Yıkama ve kürleme makinesi ile hız ve zaman ayarlaması yapılabilir. Çift bantlı UV lamba şeridine sahiptir. Bu sayede ışık kaynağının eksiksiz çalışarak tam performans sağlaması desteklenir. 3D üretilen modelin etkin şekilde kürlenmesini sağlar.


Tasarım Detayları

Makinenin kapalı boyutu 325 x 295 x 584 mm ölçülerine sahiptir. Yıkama boyutu ise 240 x 160 x 200 mm olarak tasarlanır. Bu sayede yıkama ve kürleme için yeterli alan tanınır. Bununla birlikte 2,5 kg maksimum model ağırlığına sahiptir. 385nm ve 405nm SLA dalga boyundadır. Kaliteli malzemeden yapılan tasarımı ile uzun ömürlü kullanımı mümkün hale getirir.


Ürün Detayları

Kaliteyi yansıtan özellikleri ile çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunar. Kolay bağlantı sağlayan USB girişe sahiptir. Kutu tipi tamamen kapalı şekilde çalışma prensibi taşır. 9 mm/s yazma hızı ile yüksek performans sergiler. Dokunmatik ekranı pratik kullanım sunar.

Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...