CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Snapmaker J1 High Speed IDEX 3D Yazıcı (Printer)

 • 41.600,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

Snapmaker, en yenilikçi teknolojiler ve en verimli sistemlerle 3D baskı evrenine defalarca ilham vermeyi ve şaşırtmayı başarıyor. Şirket bu kez sınırları bir kez daha aşarak IDEX-3D yazıcı J1'i tanıtıyor.
Yüksek hızlı baskı için IDEX sistemi
Snapmaker'ın yenilikçi J1'i , tek ekstruderle donatılmış diğer 3D yazıcılardan farklı olarak, aynı anda farklı malzemelerden iki model basabilen, bağımsız hareket eden iki baskı kafasıyla (IDEX - Bağımsız Çift Ekstruder) çalışır. Cihaz, 350 mm/s'lik maksimum baskı hızına ve 10 m/s² gibi inanılmaz bir hızlanma değerine ulaşır!
Yüksek kaliteli baskılar için sağlam yapı
Alüminyum alaşımdan yapılmış ve mat kaplamalı zarif dış çerçeve, 3D yazıcıyı her 3D tutkununu memnun edecek özel bir özellik haline getiriyor.
Ancak J1 sadece iyi görünmekle kalmıyor: Basınçlı döküm prosesi kullanılarak üretilen üst ve alt çerçeveleri olağanüstü sağlamlık ve sağlamlık ile öne çıkıyor. Alüminyum alaşımlı alt yapı daha yüksek ısı dağılımını garanti eder; yüksek hassasiyetli doğrusal raylar ve hassas işlenmiş kayışlar, yüksek kaliteli, endüstriyel sınıf bir yazıcı sağlar.
Sabit iç sıcaklıklar ve sessiz baskı deneyimleri için kapalı muhafaza
J1'in kapalı gövdesi ısının kaybolmasını önler, bu da ABS veya naylon gibi malzemelerin bükülmediği anlamına gelir. 45 dB'lik gürültü seviyesiyle kapalı kutu baskı çok daha sessiz ve dış dünyaya daha hoş geliyor!
Kullanıcı dostu dokunmatik ekran
Sezgisel ve son derece kullanıcı dostu dokunmatik ekran 1280 x 720 piksel çözünürlüğe sahiptir. Dilimleme yazılımı kullanmadan dosya önizlemesini, kalibrasyonu ve yazıcı ayarı değişikliğini destekler.
Kolay kalibrasyon
IDEX 3D yazıcının manuel olarak kalibre edilmesi sıkıcı ve zaman alıcı bir süreç olabilir. J1 , hassas kalibrasyon için akıllı ve tam otomatik bir çözüm sunar: Z-offset kalibrasyonu . Her iki ekstruder de dahili elektroniklerin bulunduğu ısıtma yatağına dokunulduğunda kalibrasyonu çok kısa sürede tamamlayabilmektedir. Yalnızca tek bir görev alırsınız: Dokunmatik ekrandaki talimatları izleyin ve sağ ekstruder çarkını çevirin!
Modellerin kolayca çıkarılması için PEI cam plaka
Özel olarak üretilmiş PEI cam plaka, modellerin mükemmel yapışmasını sağlar. Baskılı modeller soğuduktan sonra kalıptan kolaylıkla çıkarılabilir.
Farklı malzemelerle kombinasyon halinde iki baskı kafasıyla paralel baskı
Benzersiz 3D yazıcı, yalnızca iki nesnenin paralel yazdırılmasına veya çok parçalı bir modelin bir bütün olarak yazdırılmasına olanak sağlamakla kalmaz, aynı zamanda farklı mekanik özelliklere sahip iki malzemenin pratik kombinasyonuna da olanak tanır.
Örneğin, bir malzemenin çözünebilir PVA ile birleştirilmesi, çok daha güçlü destek yapılarına ve temiz arayüzlere neden olur ve bu da otomatik olarak son işlem ihtiyacını azaltır. Diğer bir avantaj ise IDEX 3D baskının filamenti değiştirmenin daha az zaman almasıdır.
Ayna yazdırma ve yedekleme modu
J1 son derece kullanışlı işlevlere sahiptir. Bir yandan, ikinci bir ekstruder kullanarak ters çevrilmiş baskıya olanak tanıyarak simetrik nesnelerin basılmasını her zamankinden daha kolay hale getiriyor! Yedekleme modu işlevi, tıkanma nedeniyle engellendiği için ekstruder yazdıramasa bile yazdırmanın devam etmesine olanak tanır. Bu durumda, ikinci ekstruder otomatik olarak baskı işini devralır ve o zaman bile mükemmel sonuçlar elde eder!
Ücretsiz dilimleme yazılımı
Snapmaker'ın ücretsiz dilimleme yazılımını kullanarak sadece birkaç tıklamayla 3D modellerinizi baskıya hazırlayabilirsiniz! İyi düşünülmüş parametreleri ve ayarları sadece yeni başlayanlar için değil aynı zamanda profesyonel kullanıcılar için de uygundur! G kodu önizlemesi, 3D modellerinizi yazdırılmadan önce görüntülemenize olanak tanır. Oldukça kullanışlı, değil mi?
Yazılım sürekli olarak güncellenmekte ve yeni işlevler ve ayarlarla desteklenmektedir.


SNAPMAKER J1 YÜKSEK HIZLI IDEX 3D YAZICIYLA NELER GELİYOR?

 • Snapmaker J1 3D Yazıcı
 • PEI Cam Plaka
 • Kapı Takımı
 • Yan panel
 • Sıcak Uçlu Çorap
 • Güç kablosu
 • USB-B Kablosu
 • Aksesuarlar
  • USB flash sürücü
  • Silme Bezi
  • Kalibrasyon Kartı
  • Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu
  • Güvenlik Yönergeleri
 • filaman
  • Turuncu PLA Filament x2
  • Beyaz PLA Filament
 • Araç Kiti
  • Palet Bıçağı
  • Tel fırça
  • Cımbız
  • Tel fırça
  • çapraz pense
  • Altıgen Anahtar Seti
   • H3.0 Altıgen Anahtar
   • H2.5 Altıgen Anahtar
   • H2.0 Altıgen Anahtar
   • H1.5 Altıgen Anahtar
 • Montaj Vidaları
  • 16xM3 Vida × 6
  • 4xM4 Vida × 8

 

 

SNAPMAKER J1 IDEX 3D YAZICININ TEKNİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

BASKI ÖZELLİKLERİ 
teknolojiErimiş Filament Üretimi (FFF) /
Erimiş Biriktirme Modellemesi (FDM)
Filaman Çapı1,75 mm
Yazdırma Modları1. Varsayılan Mod
2. Yedekleme Modu
3. Kopyalama Modu
4. Aynalama Modu
Yapı Hacmi
(G x D x Y)
Varsayılan Mod ve Yedekleme Modu:
300 mm × 200 mm × 200 mm
(11,8" × 7,87" × 7,87")
Kopyalama Modu:
160 mm × 200 mm × 200 mm
(6,29" × 7,87" × 7,87")
Ayna Modu:
150 mm × 200 mm × 200 mm
(5,9" × 7,87" × 7,87")
Katman Yüksekliği
(0,4 mm nozul ile)
0,05 mm - 0,3 mm
Yapı PlakasıPEI Cam Plaka
Maks. Isıtmalı Yatak Sıcaklığı100°C
Maks. Meme Sıcaklığı300°C
Desteklenen Malzemeler [6]PLA, ABS, HIPS, PC, TPU, TPE, PETG,
ASA, PP, PVA, PA, PA-GF, PA-CF
Veri İletim YöntemleriWi-Fi, USB kablosu, USB flash sürücü
Çalışma Gürültüsü< 50 dBA
  
MAKİNE ÖZELLİKLERİ 
Boyutlar
(G × D × Y)
539 mm x 401 mm x 464 mm
(21,2" × 15,78" × 18,26")
Net ağırlığı25 kg (55,1 lb)
Dokunmatik ekranBoyut: 5"
İşletim Sistemi: Android
Çözünürlük: 1280 × 720 piksel
Hafıza1 GB RAM, 8 GB eMMC

Lineer Rayların Tekrarlanabilirliği [7]
±0,03 mm (X/Y)
±0,02 mm (Z)

Lineer Rayların Beklenen Ömrü [8]
10 Yıldan Fazla
  
ÇALIŞMA KOŞULLARI 
Çalışma ortamıSıcaklık: 10ºC–35ºC
Bağıl Nem: %10–%90 (yoğuşmasız)
Depolama OrtamıSıcaklık: -20ºC–55ºC
Bağıl Nem: %10–%90 (yoğuşmasız)
  
GÜÇ 
GirişNominal Gerilim: AC 100 V–240 V, 50 Hz/60 Hz
Nominal Akım: 4,4 A Maks.
ÇıktıDC 24 V, 400 W Maks.
  
YAZILIM 
Birlikte Verilen YazılımLuban (üçüncü taraf yazılımı desteklenir)
Luban'ın desteklenen işletim sistemiWindows, macOS
Desteklenen Dosya BiçimleriSTL, OBJ, 3MF
Çıktı Dosyası BiçimleriG kodu
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...