CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI. CREALITY ENDER-3 V3 SE STOKLARIMIZDA CREALITY FILAMENTLER SEPETTE %10 İNDİRİMLİ CREALITY K1 MAX ÖN SIPARIŞE AÇILDI! MICROZEY FİLAMENTLERDE İNDİRİM! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! ÜYE OL KUPON KAZAN! OKULA DÖNÜŞ İNDİRİMLERİ BAŞLADI.
Yükleniyor...
Alt Kategoriler
Markalar
Nitelikler
Fiyat Aralıkları
-
Listeleme

Snapmaker, başlangıç seviyesi ve hobi kullanıcıları için kolay kullanım ve erişilebilirlik özelliği olan 3D yazıcılar, lazer gravürler ve CNC makinaları üreten bir markadır. Şirket, masaüstü 3D yazıcılar, lazer gravürler ve CNC frezeler gibi farklı uygulamalar ve bütçelere uygun ürünler sunmaktadır.

Snapmaker 3-in-1 3d printer

Snapmaker 3D yazıcıları, FDM (kaynak deposu modelleme) ve SLA (stereolitografi) gibi çeşitli 3D yazdırma teknolojilerini kullanmaktadır. Kullanıcı dostu tasarımı ve kolay kurulumlarıyla bilinirler ve 3D yazdırmaya yeni başlayanlar için iyi bir seçim olabilirler. Şirket ayrıca yazıcıları ile kullanılmak üzere PLA, PETG ve reçine gibi çeşitli filamentler ve diğer malzemeler de sunmaktadır.

Snapmaker lazer gravürleri, ahşap, akrilik ve deri gibi malzemeleri oyma veya kesme işlemi yapan bir lazer ışını kullanır. Genellikle oyma, kesme ve oyma gibi hobi amaçlı kullanılırlar ve özel hediyeler, işaretler ve diğer öğeler yaratmak için kullanılabilirler.

Snapmaker CNC makinaları, wood, metal ve plastik gibi malzemeleri kesme, oyma ve şekillendirme işlemleri yapabilen, bilgisayar tarafından kontrol edilen araçlardır. Prototiplenme, frezeleme ve oyma gibi görevler için genellikle kullanılırlar ve özel parçalar ve prototipler yaratmak için kullanılabilirler.

Genel olarak, Snapmaker ürünleri, dijital üretim teknolojileri ile ilgilenenler için kullanıcı dostu ve erişilebilir olmak üzere tasarlandı.

Yükleniyor...