KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

 

Esun Silk Pla+ parlak yüzeyi sayesinde sizlere kusursuz baskılar sunar. 

 

İpek Metal PLA Malzemesi Nedir?

 

  • Silk Metal PLA, Silk PLA'ya dayalı metalik ve parlak doku ekler . Eşsiz ipeksi pürüzsüz görünüm, göz kamaştırıcı parlak baskılar verir.
  • Gerçek ipek gibi pürüzsüz ve parlak yüzey, ekstra cila gerektirmez, yüksek detayda baskı güzel bir yüzey sağlar.

 

5 Mevcut Renk:

 

  • Gümüş, Altın, Bakır, Bronz, Gül Altın

 

Önerilen Yazdırma Parametreleri:

 

  • Baskı Sıcaklığı: 190-230℃ (Önerilen Sıcaklık 210℃)
  • Yatak Sıcaklığı: 45-60°C
  • Fan Hızı: %100
  • Baskı Hızı: 40-100mm/sn
  • Önerilen Isıtmalı Yapı Platformu: Dokulu Kağıt, PVP Katı Tutkal, PEI

 

 

 

 

eSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı Filament

eSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı FilamenteSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı FilamenteSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı FilamenteSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı FilamenteSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı FilamenteSUN İpek Metal PLA Filament 1.75mm İpeksi Metalik 3D Yazıcı Filament PLA 1KG 3D Baskı Filament

 

 

HammaddeSilk/Parlak
RenkTurkuaz
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...