CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun eTPU-95A Filament Color Change Temp

  • 1.143,50 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Esun eTPU-95A Filament Color Change Temp
 
 
 
 
Sıcaklığa Göre TPU Renk Değişimi
Bu TPU filamentin sıcaklık değişim sıcaklığı 28°C'ye kadar düşüktür ve renk elle sıkıştırılarak değiştirilebilir; İyi esneklik, 95A sertlik, basılması kolay, sıcaklıkla renk değiştiren filament, hızlı bir şekilde büyük, karmaşık ve doğru elastomer parça prototipi üretebilir.
  
 
**TPU malzemesi, 95A sertliği ile iyi bir esnekliğe sahiptir, yazdırılması kolaydır ve elastomer parçaların büyük, karmaşık ve doğru prototiplerini hızlı bir şekilde yazdırabilir. Mükemmel esneklik sağlar. TPU filament baskılı ürünlerin deforme olması kolay değildir.
 
*Elastik ve yumuşak
Bu filamanın kıyı sertliği, belirli bir esneklik ve yumuşaklık derecesine, daha yüksek tokluğa ve daha iyi esnekliğe sahip olan 95A'dır, tabanlık vb. için kullanılabilir.
 
*Güçlü ve dayanıklı
Filament yüksek tokluğa, yüksek darbe direncine, iyi esnekliğe, güçlü dayanıklılık, mükemmel yırtılma direncine, aşınma direncine ve kesme direncine, düşük uzun süreli sıkıştırma ayar oranına sahiptir. 
 
*İyi hava direnci
Çeşitli dış mekan sahneleri için uygun güçlü UV direnci, yağ direnci, düşük sıcaklık direnci ve yaşlanma direnci
 
*Yüksek hızlı ve kolay baskı
Ultra yüksek likidite, yüksek akış ve hızlı 3d uygulama ile kullanılabilir
 
**Ayakkabı malzemeleri, makineler, otomobiller, elektronik aletler, boru hatları, spor malzemeleri, tıbbi protezler vb. gibi alanlarda kullanılabilir.
 
 
 
                                                                                                                  PARAMETRE ÖZELLİKLERİ 
3D BASKI FİLAMENTİeTPU-95A                                        
Yoğunluk(g/cm 3 )1.21
Isı Bozulma Sıcaklığı (℃, 0.45MPa) - 
Eriyik Akış İndeksi(g/10dk)1,2(190°C/2,16kg)
Çekme Dayanımı (MPa)35
Kopmada Uzama(%)≥800
Eğilme Dayanımı(MPa) - 
Eğilme Modülü (MPa) -
IZOD Darbe Dayanımı(kJ/㎡) -
Dayanıklılık9/10
Basılabilirlik6/10
                                                                                                                                      ÖNERİLEN YAZDIRMA PARAMETRELERİ
Ekstruder Sıcaklığı(℃)220 – 250℃
Önerilen sıcaklık:240℃
Yatak sıcaklığı(℃)45 – 60°C
Pervane hızı 100%
Baskı Hızı 20 – 50 mm/sn
Isıtmalı Yatakİsteğe bağlı
Önerilen Yapı YüzeyleriMaskeleme kağıdı, PVP katı yapıştırıcı, PEI
 
 
 

 
 
 
NOT

1. En iyi baskı efektini elde etmek için baskının (55°C/>4H) kurutulması önerilir. Baskı yaparken eBOX kartuşları ile kullanılması tavsiye edilir.
2. Esneklik için tasarlanmış kısa menzilli iki tekerlekli bir redüksiyon ekstruder kullanılması önerilir, eTPU-95A malzemelerinin uzak bir ekstrüzyon makinesinde yazdırılması genellikle zordur. Uzak ekstrüder, 20 mm/sn'de daha düşük bir hızda veya daha da yavaş yazdırmayı deneyebilir.
3. Uzun süre yazdırdıktan sonra nozulda kirlilik olabilir. Temizleme filementi ile kullanılması tavsiye edilir. Gerekirse nozulu ve boğazı yenisiyle değiştirin.

 
 
 
 
HammaddeTpu/Esnek 95A
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...