CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality'nin 10. Yılı Ve Yeni Ürünlerin Tanıtımı Toplantısı Yapıldı

Tarih: 11.04.2024 10:31
Crealitynin 10. Yılı Ve Yeni Ürünlerin Tanıtımı Toplantısı Yapıldı
3D yazıcıların önde gelen küresel üreticisi Creality, 10. yıl dönümünü 9 Nisan'da Çin'in Huizhou kentinde heyecan verici etkinlikler ve ürün lansmanlarıyla gururla kutladı. “On Yıl ve Ötesi” temalı dönüm noktası niteliğindeki etkinlik, yalnızca yılların çığır açan başarılarına işaret etmekle kalmıyor, aynı zamanda Creality'nin yenilikçiliği teşvik etme ve dünya çapında canlı bir 3DP topluluğunu teşvik etme konusundaki kararlılığını da yeniden doğruluyor. Büyük organizasyona yaklaşık 300 kişi katıldı.

İlgi Çekici Kullanıcı Faaliyetleri Yoluyla Oluşturulan Yeni Marka Dili

Yıldönümü etkinliği, Yeni Yıl çevresindeki son marka yenilemesi üzerine düşünme fırsatı sağladı. Bu dönüştürücü çaba, aynı zamanda iç içe geçmiş elleri andıran, sürdürülebilirliği, yeterliliği ve topluluğu simgeleyen, yaratıcı, yeşil bir "A" harfi olan yeni bir logoyu ortaya çıkardı. Marka devrimi, “USAVE” – “Kullanılabilir, Akıllı, Uygun Fiyatlı, Çok Yönlü, Keyifli” marka özünde özetlenen ve her biri kendine özgü bir bağlılığı bünyesinde barındıran temel değerler etrafında dönüyor. Creality, yeni sloganı 'Hayal Et, Yap' ile kullanıcıları yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaya teşvik ediyor.
Geçtiğimiz on yıl boyunca Creality, Creality Cihazları, Creality Bulutu ve Creality Ekosistemi'ne odaklanarak 3D baskı endüstrisinde devrim yaratma sorumluluğunu üstlendi . Şirket, 2014 yılındaki kuruluşundan bu yana 3D baskıyı demokratikleştirmeyi ve 3DP ürünlerini dünya çapındaki evlerin kullanımına sunmayı hedefliyor. Bu kilometre taşı yıl dönümünde geçmişi yansıtan ve geleceğe bakan Creality, ürün başarısının dalgasını sürdürüyor ve önümüzdeki on yıl ve sonrasında yeni bir yenilik ve ilham çağına işaret eden "Creality Life"a geçiş yapıyor. Creality Life, şirketin yaratıcılığı teşvik etmek ve yaşamları güçlendirmek için teknolojiyi geliştirmeye olan bağlılığını simgeliyor.
Bu ilerleme, Yıldönümü Video Yarışması ve Müze İstilası Programı gibi ilgi çekici yıldönümü etkinlikleriyle örneklenmiştir. Video Yarışması, Creality yolculuklarını paylaşan dünya çapındaki kullanıcılardan neredeyse 100 klip elde ederken, Museum Invasion'da 200'den fazla model sergilendi ve her iki etkinliğin katılımcıları da premium ödüller aldı.

Çığır Açan Yazıcıları Tanıtıyoruz (Creality K2 Plus)

Creality, çok renkli 3D yazıcılar ve ekosistem geliştirmeleri de dahil olmak üzere, tüm beceri seviyelerindeki kullanıcılar için baskı deneyiminde devrim yaratmak üzere tasarlanan çeşitli son teknoloji ürünleri tanıtma fırsatını değerlendirdi.
Creality K2 Plus + Creality Filament Sistemi (CFS)
350 mm'lik önemli bir küp yapı hacmiyle çığır açan K2 Plus, Creality'nin saygın K Serisinin en yeni üyesidir. Kapsamlı Creality Filament Sisteminden (CFS) yararlanan K2 Plus, çok renkli 3D baskıda yenilik yaparak 3D baskı olanaklarının sınırlarını zorluyor.
RFID özellikli otomatik tanımlama ve seçim ile filament yönetiminde devrim yaratan CFS'nin sezgisel tasarımı, otomatik filament yükleme, boşaltma ve değiştirmeyi desteklerken, çarpıcı 16 renkli baskıların zahmetsizce oluşturulmasına olanak tanır.
Akıllı kartuş yönetimi ve Creality OS ile entegrasyonu sayesinde CFS, filamanları RFID etiketleriyle tanımlayıp yöneterek her baskı için malzeme, renk ve ağırlığa göre en uygun eşleştirmeyi sağlar. Ek olarak CFS, kaçış önleme özelliğine sahip kapalı bir tasarıma, sıcaklık ve nem görüntüleme ekranlarına sahiptir ve 16 rulolu filament baskı için dört adede kadar paralel CFS ünitesi desteğiyle kutu başına dört adede kadar 1 kg'lık filament rulosunu barındırır.
Çoklu filament özelliklerinin ötesinde K2 Plus, hassas mühendislik ve aktif oda ısıtma, yeni nesil ekstrüzyon, otomatik seviyelendirme ve FOC kapalı devre motorlar gibi gelişmiş özellikler sayesinde eşsiz baskı kalitesi ve verimliliğine sahiptir. Creality OS ve Edge AI teknolojisiyle desteklenen K2 Plus, kusursuz bağlantı ve akıllı izleme sunarak yeni bir 3DP kullanıcı deneyimi sunuyor.
Daha da iyisi Creality, her modelde standart olarak CFS çok renkli kit içeren K2 serisi yazıcıların tamamını sunmayı hedefliyor. K2 Plus, bağımsız birimlerin yanı sıra CFS Combo paketleriyle de satışa sunulacak ve resmi olarak 31 Temmuz'da dünya çapında piyasaya sürülecek.
 

Ender-3 V3 Plus

Bu yılın başlarında piyasaya sürülen yeni Ender-3 V3'ten bir adım ötede olan Ender-3 V3 Plus, yaratıcılığı artırmak için tasarlanmış bir güç merkezidir. 300x300x330 mm'lik cömert yapı hacmi, 600 mm/s'ye varan hızlara olanak tanıyan CoreXZ teknolojisi ve daha fazla stabilite için destek çubuklarıyla desteklenen sağlam, tamamen metal çerçeveyle bu yazıcı, büyük ölçekli baskıda devrim yaratıyor.
İki güçlü Y ekseni motoru, doğrudan ekstrüzyon sistemi ve entegre üç metal nozül ile donatılmış olup, kusursuz baskılar için tıkanmadan ekstrüzyon ve hassas filaman erimesi sağlar. Çift parçalı soğutma fanları, otomatik kalibrasyon ve Creality OS ile uyumlulukla geliştirilen bu yazıcı, 3D baskıda benzersiz rahatlık ve kalite sunar.

HALOT mage S

10,1" 14K mono LCD özelliğine sahip HALOT-Mage S 14K, "Dynax+" moduyla 150 mm/saat hızında çarpıcı hassasiyet sunar. Tekdüze entegre ışık kaynağı, 0,02-0,09 mm doğrulukla keskin baskılar sağlar. Hız odaklı "Pictor" filmiyle ve uzaktan yazdırma için Akıllı HALOT OS ile benzersiz kontrol sunar.Ayrıca yerleşik hava temizleyici, kokusuz bir deneyimi garanti eder.

Ekosistem Genişlemesi Ortalığı kasıp kavuruyor

Creality'nin kapsamlı bir 3D baskı ekosistemi sağlama taahhüdü doğrultusunda Creality ayrıca üretkenliği, yaratıcılığı ve kullanıcı deneyimini geliştirmek ve bulut tabanlı platformuyla kusursuz entegrasyon sağlamak için tasarlanan aksesuar tekliflerinde önemli genişlemeler olduğunu duyurdu.
Creality Falcon2 Pro 60W - Dünyanın İlk Kapalı Lazer Kazıma Makinesi ve Kesicisi
60W kesme gücü ve üç lazeri bir arada sunan Creality Falcon2 Pro 60W, verimli kesim ve hassas gravür sağlar. Tamamen kapalı tasarımı ve otomatik konumlandırmaya yönelik dahili kamerası, güvenliği ve rahatlığı garanti eder. Ayrıca, ultra ince gravür ve kusursuz ayrıntılar elde etmek için bonus 1,6W lazer modülüyle birlikte gelir. Sonuç olarak Creality Falcon2 Pro 60W, daha karlı işler için en iyi seçimdir.

CR-Scan Otter - Küçükten Büyüğe, Tarayın, Yapın

10-2000 mm arasındaki nesneleri 0,02 mm'ye kadar doğruluk ve yenilikçi dört lensli stereo görüşle tarayabilen CR-Scan Otter, her boyuttaki nesneleri hassas şekilde taramak için başvuracağınız çözümdür. Titreme önleme özelliği düzgün taramayı garanti ederken, siyah/metal nesneleri püskürtmeden tarayabilme özelliği çok yönlülüğünü artırır. Ayrıca ayrıntılı ve doğru sonuçlar için 24 bit tam renkli taramanın keyfini çıkarın.

CR-Scan Raptor - Ultra Yüksek Doğruluk, Metroloji Sınıfında Tercih

0,02 mm'ye varan yüksek doğruluk, 60 fps'ye varan hızlar ve yedi lazer çizgili taramayla CR-Scan Raptor, hassas ve verimli tarama için en iyi seçimdir. Kızılötesi yapılı ışık tarama ve 5-2000 mm arası kapsama boyutlarına sahip olup, çok çeşitli uygulamalarda çok yönlülük sunar. 370 gram ağırlığıyla hafif olan Raptor, taşınabilirdir ve çeşitli tarama ihtiyaçlarına uygundur.

Malzeme Yeniliği

Creality bu yıl daha çeşitli, daha renkli, daha çevre dostu ve daha iyi baskı malzemeleri üretiyor. Ender, CR ve Hyper serilerinde 50'den fazla canlı filament rengi sunan Creality, şimdi de Creality Cloud aracılığıyla renk ve malzeme tanıma ve akıllı yönetim için yenilikçi RFID serisi filament sunuyor. Ayrıca çeşitli baskı ihtiyaçlarını karşılayan yeni CF, PA, PETG ve reçine malzemeleri de mevcut olacak.
3D baskılı ayakkabılar
"Ejderha Alevi" ve "Ejderha Boynuzu" olarak etiketlenen iki çift terlik, Creality'nin en son tasarımı gelişmiş katmanlı üretim teknolojisiyle birleştiren yeni 3D baskılı ayakkabı serisinin başlangıcı oldu. Bu ayakkabılar üstün konfor, dayanıklılık ve esneklik sunarak günlük kullanım için idealdir. Yenilik ve sürdürülebilirliğe odaklanan Creality'nin 3D baskılı ayakkabıları, ayakkabı tasarımının geleceğini temsil ediyor.
Anıtsal Bir An
Creality'nin son on yıldaki yolculuğuna ve geleceğe yönelik vizyonuna odaklanan Yıldönümü etkinliği, bir teşekkür yemeğiyle sona erdi.
Creality CEO'su Adam AO, bu anıtsal ana ilişkin kendi izlenimiyle ilgili röportajında ​​şunları söyledi: "Geçen on yılın ve bu olağanüstü yıldönümünün uyandırdığı gurur ve şükran duygusundan derinden etkilendim. Bu kutlama sadece bir dönüm noktasını değil, aynı zamanda bir dönüm noktasını da bünyesinde barındırıyor. 3D baskı inovasyonuna, endüstrisine ve topluluğa olan kalıcı bağlılığımızın bir kanıtıdır. Yakın zamanda yaptığımız marka yenilememizin kullanıcılarımız ve onların sınırsız yaratıcılıkları arasında yankı bulduğuna inanıyorum. Yıldönümü Video Yarışması ve Müze İstilası Programı gibi girişimler, markamızın ve topluluğumuzun ruhunu örneklendiriyor 3D baskının geleceğini şekillendirmek için bireylere güç veriyoruz. Öncü ürünlerimizin piyasaya sürülmesi, inovasyon ruhumuzun değişmediğinin kanıtıdır. En önemlisi, tüm bunların kattığı değerleri önümüzdeki on yıl ve ötesine taşımaya kararlıyız. Kullanıcılarımıza, tedarikçilerimize, dağıtımcılarımıza, medya dostlarımıza, KOC'larımıza ve KOL'lerimize ve buradaki tüm konuklarımıza teşekkür etmek istiyorum; birlikte yenilik yapmaya, büyümeye ve 3DP tarihine iz bırakmaya devam edeceğiz."

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...