CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality Ender-3 V3 KE Özellikleri İnceleme

Tarih: 22.09.2023 18:14
Creality Ender-3 V3 KE Özellikleri İnceleme
3D baskı sektörünün öncülerinden Creality, ünlü Ender-3 serisinin en son üyesi Ender-3 V3 KE'yi duyurdu. Ender-3 serisinin mirasını temel alan bu yeni sürüm, kapsamlı yükseltmeler ve bir miktar zeka dokunuşuyla birlikte geliyor ve bu da onu hem yeni başlayanlar hem de hobiciler için mükemmel bir seçim haline getiriyor.


Klasik bir seri gelişti

Creality'nin Ender-3 serisi, 3D baskı pazarında bir klasik haline geldi ve tüm 3D yazıcı serileri arasında en geniş kullanıcı tabanına sahip. Kullanıcı geri bildirimlerine her zaman önem veren şirket, bu ikonik seriyi, yeni gelenler ve meraklılar için eşit derecede 3D baskı deneyimini basitleştiren akıllı özelliklerle donatarak bir sonraki seviyeye taşıdı.
 

Ender V3 Ke Modeli Şimdi Ön Siparişe Açıldı. Hemen Satın Almak İçin Tıkla

ENDER-3 V3 KE Her zamankinden daha akıllı

Ender-3 V3 KE, DIY 3D yazıcıların nasıl her zamankinden daha akıllı olabileceğinin bir kanıtıdır. Temelinde 3D baskıyı bir sonraki seviyeye taşıyan akıllı bir işletim sistemi olan Creality OS'nin tanıtımı yer alıyor. Tek dokunuşla akıllı otomatik kontroller ve otomatik yatak seviyelendirme özelliğiyle geleneksel baskının zorluklarını ortadan kaldırır.Üstelik yazıcı, Creality Print ve Creality Cloud uygulamasıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşerek uzaktan yazdırma ve izlemeye olanak tanıyarak yeni bir kolaylık boyutu ekliyor. Yazıcının yepyeni kullanıcı arayüzü (kullanıcı arayüzü),küresel gezinme düğmeleri, gerçek zamanlı model önizlemeleri ve sezgisel ve canlı bir kullanıcı deneyimi sağlayan dinamik ekranlarla kullanılabilirliği artırır. Dalgalanmaları ve köşe çıkıntılarını ortadan kaldırmak ve olağanüstü model detaylandırması sağlamak amacıyla giriş şekillendirme ve akış optimizasyonu için akıllı algoritmalar tanıtılmıştır.


Hızlı ve hassas

Ender-3 V3 KE, 3D baskı deneyiminizi daha yüksek bir vitese taşımak için tasarlanmıştır. Verimliliği önemli ölçüde artıran, 500 mm/sn'lik üst baskı hızı ve 5000 mm/s²'lik hızlanma özelliğine sahiptir; bir tezgah yalnızca 15 dakika 8 saniyede basılabilir.
Bu arada, hassas bilyalı doğrusal kılavuzlar kullanan X ekseni ve çift doğrusal şaftlı Y ekseni, aşınma direncini ve uzun ömürlülüğü destekleyen yüksek mukavemetli rulman çeliğiyle her hareketin doğru, istikrarlı ve sürtünmesiz olmasını sağlar. 60W seramik ısıtma elemanı ve bakır-titanyum alaşımlı ağızlık içeren yükseltilmiş sıcak uç, düzgün akış ve malzemeler için yüksek uyumluluk sağlar. Baskı kafasının her iki yanında bulunan ikili soğutma fanları sayesinde eşit soğutma ve hızlı model oluşumu sağlanarak baskı kalitesinin önemli ölçüde artması sağlanır.

ender-3 v3 ke fiyat
 

Hafif ama çok yönlü

Ender-3 V3 KE, kompaktlık ve çok yönlülük arasında mükemmel bir denge sunar. Daha az yer kaplıyor ve daha az ağırlığa sahip olmasına rağmen, yaratıcı arzuları tam anlamıyla kontrol eden zengin işlevlere sahiptir. Sorunsuz besleme ve hızlı soğutma sunan Creality Hyper PLA ile daha hızlı ve daha iyi baskı yapan yazıcı, PLA, PETG, ABS, TPU (95A) ve ASA dahil olmak üzere çok çeşitli filamentlerle uyumludur ve çeşitli filamentler yazdırmanıza olanak tanır. günlük öğeler, parçalar veya ürünler. Üç kullanışlı yazdırma yöntemiyle (USB sürücü aracılığıyla, WiFi ile veri güvenli LAN yazdırması ve WiFi ile bulut yazdırma),Ender-3 V3 KE'yi kullanmaya başlamak çocuk oyuncağı.


Gelişmiş işlevsellik için isteğe bağlı aksesuarlar

Kullanıcılar, Ender-3 V3 KE için çeşitli isteğe bağlı eklentilerle 3D baskı deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşıyabilir. Bunlar arasında AI lazer radarı, AI kamera, titreşim telafisi sensör kiti ve Hyper PLA yer alıyor ve bu da yazıcıyı daha da çok yönlü hale getiriyor. İsteğe bağlı Yapay Zeka Kamera, arıza tespitini, gerçek zamanlı izlemeyi ve hızlandırılmış film çekimini desteklerken titreşim dengeleme sensörü, giriş şekillendirmeye yönelik ön ayarları doğru bir şekilde test eder ve otomatik olarak ayarlar. Kullanıcıların kesinlikle takdir edeceği diğer önemli ayrıntılar arasında OTA cihaz yazılımı güncellemeleri, telefon/PC'deki yazdırma uyarıları, Creality Cloud'daki ücretsiz modeller ve Creality Print'teki dilimleme ön ayarları yer alıyor.

Ender-3 v3 ke

 

V3 KE Fiyat ve Stok Durumu

279 ABD Doları fiyatla satılan Ender-3 V3 KE , 3D baskı deneyiminde devrim yaratarak onu daha erişilebilir, akıllı ve güçlü hale getirmeye hazırlanıyor. Model hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ürün sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca Ender-3 V3 KE'nin piyasaya sürülmesinde ön sıralarda yer almak için özel e-posta bildirimlerimize kaydolmanız da önerilir.


Bu eşsiz 3d yazıcıyı ön siparişle satışa açtık. Ön siparişle ocak ayı sonu teslimatı planlanan ENDER 3 V3 KE 3D yazıcıya satın almak için tıklayın. 

 
İlgili Ürünler
Yükleniyor...