CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Bambu Lab AMS Otomatik Materyal Sistemi

  • %3indirim
    18.560,00 TL
    17.920,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bambu Lab AMS Automatic Material System


3D baskı teknolojisinin yeniliği

 
Duyguların nihai ifadesi olan renk, Bambu Lab'ın Otomatik Malzeme Sistemi (AMS) tarafından size sunuluyor. Artık birden çok renk ve malzemede özgürce baskı almanın keyfini çıkarabilirsiniz.
Her bir AMS ünitesi 4 Yeniden Kullanılabilir Makara ile birlikte gelir (1 yüksek sıcaklık makarası ve 3 düşük sıcaklık makarası).
AMS satın alınabilir
AMS satın alınabilir

 

Kutuda

1x Yüksek Sıcaklıkta Yeniden Kullanılabilir Makara (PC / ABS Alaşımlı Malzemeden yapılmıştır)
3x Yeniden Kullanılabilir Makara (ABS Malzemesinden yapılmıştır)
1x Filament Tampon
1x Otobüs Kablosu - 4pin
1x Otobüs Kablosu - 6pin
2x Yedek Filament Kesici
3x M3*23 Vida
1x 550mm PTFE Tüp
1x 370mm PTFE Tüp
4x İç Tüp
1x PTFE Tüp Konnektörü
1x Kullanım Kılavuzu
 
 
 

AMS Teknik Özellikleri

Ürün boyutu368*283*224mm
Paket Boyutu445*365*320mm
Ürün ağırlığı2,5 kilo
Brüt ağırlık5 kilo
MalzemeABS
Desteklenen FilamentPLA, PETG, ABS, ASA, PET, PA, PC, PA, PP, POM, HIPS ve Bambu PLA-CF/ PAHT-CF/ PETG-CF
desteklenmeyen Filament*TPE, TPU, PVA, Bambu PET-CF/ TPU 95A ve diğer markaların Karbon Fiber veya Cam Fiber içeren filamentleri
Filaman Çapı1,75 mm
Desteklenen Makara boyutu*genişlik: 50-68 mm, çap: 197-202 mm
 

*Bambu PET-CF/ TPU 95A ve diğer markaların TPE, TPV, PVA, PET-CF/GF, PA-CF/GF, PAHT- gibi çok yumuşak, kırılgan veya aşındırıcı filamentler AMS ile uyumlu değildir. CF/GF, vb. Lütfen AMS ile karton makara kullanmaktan kaçının. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Wiki makalesine bakın . AMS'nin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...