CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun 3D Yazıcı Çadır Kabin Enclosure

  • %10indirim
    2.208,00 TL
    1.984,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Esun eEnclosure

 

Modellerin çoğuna uyarlanabilen büyük boy 65*76*72cm ve çift elektrik prizi tasarımı;iç sıcaklık 36℃ civarında tutulabilir, bu da ABS/ASA/PC/PA'nın baskı çekmesini kolaylaştırır;Su ve nem geçirmez alüminyum folyo ve renk değiştiren silikon kurutucu, kutuyu kuru tutabilir ve işlem sırasında malzemenin su emmesini engelleyerek ortamın baskı kalitesi üzerindeki etkisini azaltır;Termometre ve higrometre, tarihin kontrol edilmesine yardımcı olabilir, kurutucu madde değişimini kolaylaştırır.Bakım gerektirmeyen tasarımıyla kutunun aküye ihtiyacı yoktur.

Bazı malzemelerin keskin bir kokusu vardır, kokuyu izole etmek için kutu kapatılabilir ve tahriş edici kokunun bir kısmını emebilen bir bambu kömür torbasıyla birlikte gelir;Alev  alüminyum folyo, kişisel güvenliğin garantisi olan yangına dayanıklı ve alev
;Çalışan yazıcı gürültü yaratabilir, kapalı kutu tasarımı size daha iyi bir çalışma ortamı sağlamak için gürültüyü uzak tutabilir;Malzeme erişimi için uygun olan üstte ve yanlarda Velcro arayüzlü geniş girişlere sahiptir;Geniş ön ve baş üstü gözetleme penceresi iyi bir ışık geçirgenliğine sahiptir, baskı bir bakışta görülebilir;Aletleri saklamak için yan tarafta büyük bir alet çantası vardır.

Sökülmesi ve takılması kolaydır ve kullanılmadığında katlanıp saklanması uygundur.

 

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...