KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun eVakum Kiti Pro

  • 627,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Tanım

Sarf malzemelerinin, özellikle yüksek su emme özelliğine sahip sarf malzemelerinin vakumla saklanması için portatif bir ev tipi vakum cihazı.Sarf malzemeleriniz açıldığında ve bitmediğinde, malzemenin ıslanmasını ve baskı kalitesini etkilemesini önlemek için malzemelerinizi saklamak için bu kiti kullanabilirsiniz.Vakum kiti, sarf malzemeleri için en iyi baskı sonuçlarını elde etmek üzere eBOX ile birlikte kullanılabilir.Kit, BPA-FREE ve FDA tarafından onaylanmıştır. eVacuum kiti, onu güvenli ve çevre dostu kılan gıda sınıfı malzemelerden yapılmıştır.

İyi sızdırmazlık
Geniş uyumluluk

Gıda sınıfı malzeme

Ürün Avantajları

1. Vakum torbası, çift conta tasarımı, tek taraflı kabartma işlemi, iyi sızdırmazlık performansı benimser, en iyi nem geçirmez etkiyi elde edebilir ve hava pompalarken zamandan ve emekten tasarruf sağlar

2. Vakum torbası BPA-FREE ve FDA sertifikalı gıda sınıfı PE+PA kompozit malzemeden yapılmıştır, güçlü ve dayanıklıdır, geri dönüştürülebilir, güvenli ve çevre dostudur

3. Vakum torbası, 3D baskı filamenti için özel olarak tasarlanmıştır,0.5KG/0.75KG/1KG 1.75mm/2.85mm/3mm filament paketine uyarlanabilir

4. Nem kartı yüksek hassasiyete sahiptir ve tekrar tekrar kullanılabilir, böylece filamentlerin kuru ve nemini istediğiniz zaman öğrenebilirsiniz.

 

ESUN Vakum kit filament ESUN Vakum kit ESUN Vakum filament kit filament vakum filament vakum filament esun vakum kiti satın al eVacuum-Kit-tr-5_07 eVacuum-Kit-tr-5_08 eVacuum-Kit-tr-5_09 eVacuum-Kit-en-5_10 eVacuum-Kit-tr-5_11

Paket dahil
Hava pompası x1Boyut: 16,5×3,5×3,5cm
Ağırlık: 50g
Malzeme: ABS + silikon
Hava emiş: ≥8L/dak
eVakum Kiti listesi
Vakum torbası x10Boyut: 30x34cm
Malzeme: PA+PE, BPA ve FDA onaylı
Kalınlık: 0.085mm
Depolama sıcaklığı: -20 ila 85 ℃
Nem gösterge kartı x15%10~%60 aralığını gösteren, çevre dostu kobalt içermeyen nem gösterge kartı.
Nem gösterge kartının etrafındaki ortamdaki nem belirli bir değere yükseldiğinde, gösterge kartındaki ilgili gösterge noktası kahverengiden açık maviye dönüşecektir.
Gösterge noktası gri olduğunda (kahverengi ile açık mavi arasında),gösterge noktasındaki değer mevcut ortam nemidir.

Diğerleri: sızdırmazlık klipsi x2, nem giderici x15
Not: Nem %50'ye ulaştığında kurutucunun değiştirilmesi önerilir.
Kuru ve serin bir ortamda saklayın;doğrudan güneş ışığından ve sudan kaçının.
Nem kartı fırında veya sıcak havada kurutulduktan sonra tekrar kullanılabilir.

 

eVakum Kiti kullanımı

 

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...