KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Anycubic Photon M3 Plus 3D Yazıcı

  • 29.188,94 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Anycubic Photon M3 Plus 3D Yazıcı

DM Yazıcılara göre 10 kata kadar daha hassas çalışabilen UV Prensipli (SLA) yazıcıları hepimiz biliyoruz. SLA yazıcıların baskı kalitesi muazzam ancak baskı alanının küçük olmasından dolayı büyük modellerimiz için yeterli alan bulamıyorduk. İşte tam bu sırada Anycubic Photon M3 Plus bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor ve bizlere son derece büyük bir baskı alanı sunuyor.

 

Anycubic marka yazıcılarda Uluslararası garanti bulunmakta.
Yazıcının içerisinden çıkan After Self Service kartı ile direkt fabrikadan destek alabilir veya sorularınızı sorabilirsiniz.

Yaşanabilecek arıza durumunda garanti kapsamındaki parçalar yurt dışından gelmektedir.
Ayrıca koli içerisinden reçine çıkmıyor. Ayrı satın alınması gerekiyor. Bilgilerinize sunarız.

Ölçüler:(245x197x122mm)

 
Marka (3D Yazıcı)Anycubic
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...