KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Filameon Asa Filament 1.75 Mm

  • 690,00 TL
Ücretsiz Kargo
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 

 

 

FILAMEON ASA FİLAMENT

  • ASA Filamentler, iyi mekanik özellikleri,yüksek darbe direnci, daha yüksek sıcaklık direnci, UV ve sert hava koşullarına karşı üstün dirence sahiptir.
  • Standart ASA filamentlere göre yüksek boyutsal kararlılık, iyi kimyasal direnç ve UV direncine sahip olduğundan Filameon ASA filamentleri prototipleme, dış mekan uygulamaları ve otomotiv endüstrisindeki çeşitli uygulamaları için uygun hale getirir.

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

Çap1.75 mm
Filament uzunluğu400±5
Tolerans±0.03 mm
Yoğunluk1,07 g/cm3
Tabla Sıcaklığı90 – 110 °C
Nozul Sıcaklığı230 – 260 °C
MFI (220°C/10 kg)12 g/10 min
Çekme Dayanımı (MPa)48
Uzama Gerinimi (%)25
Eğme Dayanımı (MPa)76
Rockwell Sertliği (R ölçeği)103
Sıcaklık Dayanımı (°C)86

 

 

 

Uygulamalar

  • Otomotiv dış parçaları
  • Dış tabela
  • Dış mekan aletleri
  • Spor malzemeleri
  • Fonksiyonel parçalar
HammaddeAsa
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...