CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun ASA Filament 1.75 MM 1 KG Siyah

  • 808,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Esun ASA Filament Siyah
 
ASA özellikleri ABS malzemesine benzer, ancak ultraviyole ışınlarına ve sert hava koşullarına karşı daha dayanıklıdır. Ayrıca, güçlü tokluk, güçlü rijitlik ve yüksek darbe dayanımına sahiptir; Mükemmel hava direnci ve mekanik özellikler, onu çevresel yaşlanmanın etkilerine karşı daha dirençli hale getirir. ASA malzemesi, dış mekan uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
 
 
                                                                                                                                FİLAMENT ÖZELLİKLERİ 
3D BASKI FİLAMENTİeASA
Yoğunluk(g/cm  3  )1
Isı Bozulma Sıcaklığı (℃, 0.45MPa)88
Eriyik Akış İndeksi(g/10dk)10-15(220°C/10kg)
Çekme Dayanımı (MPa)50
Kopmada Uzama(%)30
Eğilme Dayanımı(MPa)35
Eğilme Modülü (MPa)4300
IZOD Darbe Dayanımı(kJ/㎡)19
Dayanıklılık10/10
Basılabilirlik7/10
                                                                                                                                        ÖNERİLEN YAZDIRMA PARAMETRELERİ
Ekstruder Sıcaklığı(℃)240 – 270℃
Önerilen sıcaklık 240℃
Yatak sıcaklığı(℃) 90 – 110°C
Pervane hızı %0
Baskı Hızı40 – 100 mm/sn
Isıtmalı Yatak Gerekli     
Önerilen Yapı Yüzeyleri   PVP katı yapıştırıcı, PEI                     
 
NOT
eASA malzemesinin aşınması yüksektir. Bu nedenle lütfen eASA filamentini basmak için haznesi olan bir yazıcıyı kullanın.
 
HammaddeAsa
RenkSiyah
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...