CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Esun PLA-ST Filament Beyaz

  • 743,36 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Esun PLA-ST Filament Beyaz

 

 

Süper Tokluk PLA Malzemesi Nedir?

 

 

• eSUN Süper Tokluk PLA, ana hammadde olarak PLA'dan yapılmış ve değiştiriciler ve diğer katkı maddeleri eklenmiş yapılmış bir tür 3D baskı malzemesidir. Güç ve hassasiyet için daha yüksek gereksinimlere sahip mekanik parçaların basılması için uygundur.

 

3 Mevcut Renk:

 

• Beyaz, Siyah, Gri

Önerilen Yazdırma Parametreleri:

 

• Baskı Sıcaklığı: 200-230℃ (Önerilen Sıcaklık 215℃)

 

• Yatak Sıcaklığı: 45-60°C

 

• Fan Hızı: 100%

 

• Baskı Hızı: 40-100mm/s

 

• Önerilen Isıtmalı Yapı Platformu: Dokulu Kağıt, PVP Katı Tutkal, PEI

 

 

 

Ham Madde
ePLA-ST
HammaddeTough Pla
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...