KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Esun ePLA-Matte Filament

 

*Mat PLA filamentin baskı sırasında kokusu yoktur, güvenli ve çevre dostudur; Makara ise PETG, ABS, PLA üretim atıkları ve diğer endüstriyel atıkların enjeksiyon kalıplama ile yeniden kullanılmasıyla yapılır ve dış kutu geri dönüştürülebilir kağıttan yapılır. Çevre koruma konsepti ile 3D baskıyı daha sürdürülebilir hale getirir; Mat PLA yüzeyi hassastır, kolay soyulabilir ve katman çizgileri göstermez; Filamentin kırılması kolay değildir, bu da baskının tıkanmadan uzun süre pürüzsüz olmasını sağlar. PLA mat filament, erken konsept modeller ve hızlı prototipleme için kullanılabilir. Düşük yoğunluklu, ePLA-Mat tek rulo sarf malzemeleri, diğer mat PLA ürün baskı modellerine göre %21 daha fazladır.

 

**Daha düzenli hat sırası artık sarma düğümü sorunu yoktur.

**Pla sertleştirilmiş ve kırılması zor tokluk normal pladan daha yüksektir.

**ABS/PC/PA gibi diğer malzemelerle karşılaştırıldığında baskı hızı daha yüksektir.

**Geri dönüştürülebilir makaralar ve dış kutular oluşturmak için atık malzemeler yeniden kullanılır.

**Hammadde, kullanımı güvenli mısır tanelerinden rafine edilmiştir.

**Uygulama alanları; günlük aksesuarlar, dekorasyon oyuncakları, heykeller vb.

**Piyasadaki FDM yazıcıların %99,99'u ile uyumludur.

HammaddePla , Pastel Pla
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...