KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO Saturn 3 Ultra ACF 5 Film

  • 3.795,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Ana Özellikler:

 

-ELEGOO Saturn 3 Ultra reçine 3D yazıcıyla uyumludur. Filmin boyutları: 290*195mm; Film kalınlığı: 0,3 mm.

 

-ACF ayırıcı filmimiz, LCD ekrana yapışmasını ve serbest bırakma efektini etkilemesini önleyen kompozit teknolojiyle yapılmıştır. Bir tarafı buzlu diğer tarafı pürüzsüz olup, buzlu tarafı LCD ekranın yönüne bakması ile ayırt edilir.

 

-Reçine 3D yazıcı ayırıcı astar filmimiz, kimyasallara ve aşınmaya karşı oldukça dirençlidir ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır, bu da UV ışık kaynağına bozulmadan uzun süre maruz kalmaya dayanabilmesini sağlar.

 

-Ayırma astar filmimizin toplam 0,3 mm kalınlığı, ayırma filminin baskı işlemi sırasında kırılmasını önleyerek günlük kullanıma dayanacak kadar dayanıklı olmasını ve kalitesini uzun süre korumasını sağlar.

 

-Ayırma filmimizin daha az serbest bırakma gerilimine sahip yapışmaz yüzeyi kırışıklık, çizik ve kabarcıklardan arındırılmıştır, bu da 3D baskılı modellerinizin yapışma veya yapışma sorunları olmadan filmden kolayca çıkmasını sağlar.

 

-ACF ayırıcı astar filmimiz, RAPID reçineyle 3 kat daha hızlı baskıyı destekleyerek baskı sürecini daha verimli ve üretken hale getirir.

 

-%92 UV ışık geçirgenliğine sahip ACF ayırıcı filmimiz, 3D baskılı modellerinizin pürüzsüz bir yüzey için daha hızlı ve daha doğru kürlenmesini sağlar.

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...