KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO RAPID PLA Filament Siyah 1Kg

  • 594,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO RAPID PLA Hızlı Baskı için Tasarlandı


RAPID PLA+ filament, +/- 0,02 mm'lik boyutsal hassasiyete ve 1,75 mm çapındaki katı toleransa sahiptir; bu da pürüzsüz ve tutarlı filament çıkışı sağlar ve nozül tıkanması riskini azaltır.

Malzeme moleküllerini optimize ederek ve malzeme özelliklerini dengeleyerek, filament ısıyı hızla emebilir ve hızla eriyebilir, bu da sorunsuz bir şekilde ekstrüzyon yapmasını sağlar ve 250 mm / s'lik yüksek baskı hızında bile (Neptune 4 serimizde) her seferinde pürüzsüz ve tutarlı baskılar elde edilmesini sağlar.

Az Dolaşma ve Düzgün Sarım

Tüm filamentler ikincil bir alt sargı ile tamamen mekanik olarak sarılır ve hatların makaralar üzerinde düzgün bir şekilde düzenlenmesini sağlamak için sıkı manuel denetim yapılır, böylece karışıklıklar ve olası kopmalar azaltılır.

Yenilenebilir kaynaklardan üretilen filamentimiz güvenli, çevre dostu ve biyolojik olarak parçalanabilir olduğundan tüm baskı ihtiyaçlarınız için sürdürülebilir bir seçimdir. Daha da çevre dostu olması için, tüm filamentler plastik makaralardan daha hızlı bozunan karton makaralarda gelir. Ayrıca, kalan filamenti gözlemlemek ve zamanında değiştirmek için makara üzerinde üç delik vardır.
 

Geniş Uyumluluk

Tüm RAPID PLA + filamentleri, nemi ve tozu önlemek için kurutucu ile vakumla kapatılmıştır, çoğu 1.75mm FDM 3D yazıcı ile uyumludur ve bunları mevcut yazıcılarınızda güvenle kullanabilmenizi sağlar.

 

Specification

DENSITY

1.20g/cm³

MELT INDEX

8.2(190°C/2.16kg)g/10min

TENSILE STRENGTH(X-Y)

≥ 60 MPa

ELONGATION AT BREAK(X-Y)

19%

BENDING STRENGTH

80MPa

BENDING MODULUS

2680MPa

CHARPY IMPACT STRENGTH

3.85 kj/m²

THERMAL DEFORMATION TEMP

53°C(0.45MPa)

FAN

100%

LINE LENGTH

(1.75mm) 330-335m

ROCKWELL HARDNESS

88

PRINT LAYER THICKNESS

0.2mm

HammaddePla , Hyper Speed Pla
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...