KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

ELEGOO PLA Filament Gri 1Kg

  • 462,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ELEGOO PLA Filament 1,75 mm 3D Yazıcı Filamenti (1KG/Makara, 2,2 lbs)

 

Yüksek Kaliteli PLA Filamentleri: Yüksek kaliteli PLA'dan yapılmış, yaygın olarak kullanılan bir termoplastik malzeme, daha düşük erime sıcaklığı ve kullanım kolaylığı, düşük çözgü ve çekme, baskı sırasında kokusuzdur ve parlak bir yüzey sağlar.

Boyutsal Doğruluk ve Tutarlılık: Sıkı toleranslar, 1,75 mm çapındaki bu PLA filamentlerinin +/- 0,02 mm boyutsal doğruluğu ile çok daha pürüzsüz ve daha kararlı baskıyı garanti eder; 1 kg makara (2,2 lb).

Daha az dolaşan ve Kullanımı Kolay: Hattın düzgün bir şekilde düzenlenmesini ve daha az dolaşmasını sağlamak ve olası kopma ve hat kırılmasını önlemek için tam mekanik sarım ve sıkı manuel inceleme. Kolay besleme için daha büyük makara iç çapı tasarımı.

Tıkanmayan ve Kabarcıksız: Pürüzsüz ve kararlı ekstrüzyon için tıkanmayan, mükemmel katman bağlama ve mükemmel akışkanlık ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Paketlemeden önce 24 saat boyunca tamamen kurutulur ve filamenti nemden korumak için torbadaki kurutucularla vakumla kapatılır, tıkanma ve kabarcıklanma sorunu olmaz.

Geniş Uyumluluk: Üretim doğruluğu açısından yüksek kalite standartları ve +/- 0,02 mm'lik küçük boyutlu tolerans nedeniyle piyasadaki yaygın 1,75 mm FDM 3D yazıcıların çoğuyla evrensel uyumluluk.

 

Specification

DENSITY

1.20g/cm³

MELT INDEX

14(190°C/2.16kg)g/10min

TENSILE STRENGTH(X-Y)

≥ 50MPa

ELONGATION AT BREAK(X-Y)

11.2%

BENDING STRENGTH

91MPa

BENDING MODULUS

1913MPa

CHARPY IMPACT STRENGTH

5.4kj/m²

THERMAL DEFORMATION TEMP

53°C(0.45MPa)

FAN

100%

LINE LENGTH

(1.75mm) 330-335m

ROCKWELL HARDNESS

88

PRINT LAYER THICKNESS

0.2mm

RECOMMENDED EXTRUSION/NOZZLE TEMP

190~220°C(recommended 205°C)

RECOMMENDED HEATED BED TEMP

50-65°C

PRINTING SPEED

30-70mm/s

RECOMMENDATION PLATFORM

PEI/Glass/Fiberglass Board+PVP glue stick or textured paper

KEY FEATURES

An environmentally friendly thermoplastic, non-toxic, and odorless. It is easier to form than ABS filaments and can be printed with an open 3D printer, the best choice for beginners.

HammaddePla
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...