KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Teknik Bilgiler

Elas3D PLA Plus 
1.75mm ±0.03 Tolerans
Nozzle Sıcaklığı : 190°C - 220°C
Tabla Sıcaklığı : 50°C - 70°C
Boş Makara Ağırlığı : 245 Gr ±5  Gr

Elas3D PLA Plus
Yüksek kaliteli hammadde kullanılarak üretilen Elas3D PLA Plus filamentleri ile baskılarınızda daha pürüzsüz yüzeyler elde edebilirsiniz. 3D Tasarımlarınızda kusursuz bir görünüm elde etmek için tercih edebileceğiniz Elas3D markasının kendi üretimi olan filament türüdür. Aynı zamanda daha yüksek dayanım değerleri sağladığı için yüksek kuvvete maruz kalarak çalışacak dişli vb gibi mekanik parçaların 3d baskısında sıkça tercih edilmektedir.

Homojen Renk Dağılımı:
Elas3D PLA Plus filamentlerinin üretiminde kullanılan özel hammadde karıştırıcıları ve yüksek kalite hammaddeler sayesinde makaranın başından sonuna aynı renk tonu elde edilir. 
 
Tüm Yazıcılarda Kullanıma Uygun
Elas3D Filamentleri global standartlara uygun olarak üretilir. Bu sayede tüm yazıcılarda yüksek kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Kalan Filamenet Scalası
Elas3D makaraları üzerinde yer alan metre ve gram cinsinden yapılan ölçeklendirmeler sayesinde ne kadar filamentiniz kaldığını görebilirsiniz. Kalan filamentinizin projeniz için yeterli olup olmayacağını bu sayede anlayabilirsiniz. 
 
Düzgün Sarım Makara
Üretim aşamasında kullandığımız özel sarım mekanizması ile filament makarasına her katmanda düzenli sarım yapılır. Bu sayede 3d yazıcınızda takılma sorunuyla karşılaşmazsınız. 

Elas3D PLA Plus Kullanım Alanları
Yüksek dayanım gerektiren 3d baskılarınız için kullanışlı bir filament türüdür. Mekanik parçaların baskısında Fpv drone , RC Araç parçalarının baskısında fiyat ve performans etkenlerinden dolayı sıkça tercih edilmektedir. Elas3D PLA Plus filamenti ile bastığınız 3D baskılarda yüzey kalitesinin yüksek olması sebebiyle dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Ev aksesuarları, figür baskılar gibi dekoratif kullanım alanları da bulunmaktadır.

Sağlık Standartlarına Uygun 
ROHS Standartlarına uygun olarak üretimini yaptığımız Elas3D Filamentleri ile baskı sürecinde koku salınımı yaşanmayacaktır. Elas3D PLA Plus Filamentlerinin hammaddesi şeker kamışından üretilmektedir. Bu yüzden organik hammaddeler kullanarak ürettiğimiz filamentler insan sağlığı açısından her hangi bir sorun teşkil etmez. Ev kullanımına uygundur.

RenkAçık Mavi
Kg1 Kg
Çap1.75 Mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...