500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR! 500 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz! KASIMA ÖZEL FİYATLAR!

Creality Sonic Pad

  • %17indirim
    7.882,29 TL
    6.555,58 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Paket boyutu:
280×240×60mm
GW:
1.3kg
kuzeybatı:
0.46kg
Ürün numarası
Sonic Pad4005010052

Creality Sonic Pad, 3D yazıcılar için bir yazılım eklentisidir. 3D nesnelerin yüzey doğruluğunu artırmak için kullanılır ve çalışma sırasında yazıcının kalibrasyonunu kontrol eder. Kullanımı: yazıcı kafasının yüzeyine konur ve yazıcı çalıştırıldığında yüzey doğruluğunu ölçer. Eğer yüzey doğruluğu ihtiyacınız olan toleransın altında ise, yazılım tarafından önerilen ayarlar yapılabilir.

 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...