KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality k1 Ai Camera

  • 1.566,51 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Creality'nin akıllı AI kamerasıyla, baskı süreçlerinizi her zaman gözetim altında tutma seçeneğiniz var. Creality Cloud veya Creality Print aracılığıyla baskı durumunu gerçek zamanlı olarak izleyin ve nerede olursanız olun kendi yaratımlarınıza hayran kalın!
Net görüntü ve etkileyici video kalitesi bu akıllı kameranın sunduğu tek şey değil. Bunun yerine yapay zeka tanıma özelliğiyle donatılmıştır.* Bu, iki işlevi yerine getirir:
► Kamera, yapım platformunda yabancı bir nesne tespit ederse yazdırma otomatik olarak durdurulur.
►İkinci olarak, kamera bir yazdırma hatası tespit ederse yazdırma otomatik olarak durdurulur. Bu, filaman israfını önler.
* AI algılama özelliğinin şu anda geliştirilme aşamasında olduğunu unutmayın.
İpucu: Topluluğunuzla paylaşmak için Creality Cloud'da hızlandırılmış kayıtlar da oluşturabilirsiniz!

Teknik veri:
Boyutlar36,4x44,2x54 mm
Ağırlık12g
Giriş gerilimi5v
Amperaj123mA ± 10m
 

Ürün videoları:

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...