KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality Falcon2 Pro 40W Laser Kesici

 • Falcon2 Pro Laser Kesici Kabin sayesinde alanın korur ve Sınırsız Yaratıcı Alanı kullanımı sunar.
 • Marka: Creality
 • Kategori: 3D YAZICI
 • Havale/EFT ile 65.811,90 TL
 • 67.155,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Paket içeriğinde 1.6 Watt Modül HEDİYEDİR.


Creality'nin bu Falcon2 Pro'su , 40W lazer kafasına sahip bir lazer kesicidir. Cihaz, yalnızca güvenli ve verimli çalışma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yaratıcı gravür alanlarını da önemli ölçüde genişleten geniş, kapalı bir yapım alanına sahiptir.
⇒ İpucu: Bu cihaz, 40W'lık bir lazer modülüne ek olarak, ince işler için ek bir 1,6W'lık modülle birlikte gelir.
Falcon2 Pro Lazer Kesici 22W ve 40W arasındaki temel farklar:
22W40W
0,08 x 0,1 mm lazer noktası0,08 x 0,12 mm lazer noktası
-Dahil. Daha ince ve ayrıntılı gravürler için 1,6W lazer modülü


İşlevsel 360° görsel tasarım ve yaratıcı kapsam
Kavisli yüzeye sahip tamamen şeffaf kapak, iş parçalarınızın işlenmesini her açıdan gözlemlemenizi sağlar.
400 x 415 mm'lik geniş yapı alanı, muazzam yaratıcı özgürlük için kapsamlı işleme olanağı sağlar.
Mükemmel performans
Falcon2 Pro, 40W ve 22W lazer modülleriyle uyumludur:
► Verimli 40W modül, daha yüksek kesme gereksinimleri olan kullanıcılar için uygundur; 18 mm kalınlığında kiraz ağacı, 15 mm kalınlığında koyu, opak akrilik ve 0,1 mm kalınlığında paslanmaz çeliğin (tek geçişte) işlenmesi için idealdir,
► 22W modül, verimliliğin veya kesme yeteneğinin daha az önemli olduğu gravür işleri için uygundur; 10 mm kalınlığında kiraz ağacı, 8 mm kalınlığında koyu opak akrilik ve 0,04 mm kalınlığında paslanmaz çeliğin (tek geçişte) işlenmesi için idealdir
22W modülü, 0,08 x 0,1 mm'lik daha küçük bir lazer noktasına sahiptir ve bu, 0,08 x 0,12 mm'lik lazer noktasıyla 40W modülünden daha hassas gravür sonuçları elde etmesine olanak tanır.
İpucu: 40W lazer modülünü satın aldığınızda, daha ince ve ayrıntılı gravürler için 1,6W lazer modülünü de alacaksınız.
Önce güvenlik!
Koyu kırmızı, şeffaf kapak, lazer ışığını mükemmel şekilde filtreleyerek gözlerinizi korur. Bu, projelerinizi koruyucu gözlük olmadan gerçekleştirebileceğiniz anlamına gelir.
Özel olarak yerleşik emniyet kilidi sayesinde, lazerin sızmasını önlemek için kapak açılır açılmaz tüm çalışmalar durdurulur. İki sensör sızdırmazlık durumunu gösterir ve tehlike durumunda ışıklı sinyal verir.
Daha fazla güvenlik kontrolü için çok yönlü izleme:
► Hava Akışı İzleme: Mevcut hava akışı miktarını görüntüleyerek hava akışının belirli gravür gereksinimlerine göre ayarlanmasına olanak tanır.
► Alev İzleme : Bir alev algılanırsa ekran kırmızı renkte yanıp söner ve bir alarm tetikleyerek cihazın anında kapanmasına neden olur.
► Lens İzleme : Lens çok kirlenirse bir alarm tetiklenir, bu da lensin kırılmasını ve sık sık değiştirilmesini önleyebilir.
Hassas konumlandırma için görsel destek
Falcon2 Pro, daha hassas lens hizalamasına yardımcı olan ve tam ekran işlevselliği sağlayan yerleşik bir kameraya sahiptir.
Entegre Hava Desteği ve isteğe bağlı Hava Temizleme Sistemi
Falcon2 Pro , projelerinizin her birini en iyi şekilde desteklemek için entegre Hava Desteği ile donatılmıştır. Lazer kafasındaki hava üflemesi, gravür ve kesme sırasındaki kiri temizler ve otomatik ve manuel ayarlama sayesinde optimum gravür veya kesme sonuçları sağlar.
İsteğe bağlı bir hava temizleme sistemi yükseltmesi olan Hava Temizleme Sistemi, dumanı ve tozu etkili bir şekilde filtreleyen güçlü bir duman tahliye cihazına sahiptir. Diğer hava temizleyicilerle birleştirildiğinde daha da iyi sonuçlar elde edilir.
Ek özellikler:
 • Küçük ve büyük seri projelere uygun,
 • Gerçek zamanlı önizleme,
 • Tek tıkla görüntü çıkışı,
 • Entegre fanı ve ışık çubuğunu kontrol etmek için çeşitli modlar (makine otomatik moddayken açılır, gravür bittikten sonra otomatik olarak kapatılırlar),
 • Verimli ısı ve duman tahliyesi,
 • Aşınmaya dayanıklı yüzeye sahip özel çit benzeri koruyucu şeritler,
 • Daha az dağınıklık için metal çekmece tasarımı,
 • Çevrimdışı oluşturmayı destekler,
 • İşletim sistemleri ve yazılımlarla (örn. Laserburn, LaserGRBL) geniş uyumluluk.

Teknik özellikler:
 22W lazer modülü40W lazer modülü
Maks. cihaz gücü120W240W
Gravür alanı400x415mm
Cihaz boyutu664x570x328,4 mm
Cihaz ağırlığı18.04 kg18.56 kg
Giriş gerilimi100-240V~
50-60Hz
Çıkış voltajıDC 24V~
5A
DC 24V~
10A
Çalışma sıcaklıkları5–35°C
Lazer kaynağıDiyot lazer
Lazer dalga boyu455±5nm
Lazer gravür yazılımıLightBurn, LazerGRBL
İşletim sistemiWindows, macOS
Desteklenen malzemelerKarton, ahşap, bambu, kauçuk, deri, kumaş, akrilik, plastik.


Creality Falcon 2 Pro Özellikleri
rr r r
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
4
Yeni Ürünler
Yükleniyor...