CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality Ender 5 S1 3D Yazıcı

  • 16.499,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

ENDER 5 S1 3D YAZICI SATIN AL

Creality, “Ender-5 S1” isimli yeni 3 boyutlu yazıcısını tanıttı. Geniş baskı alanı ile tüm prototipler için uygun olan yazıcıyı benzersiz kılan özelliği ise yüksek hızı. Bu yazıcı ile standart bir prototip, diğer modellerin yarısı kadar zamanda basılıyor.

 

3 boyutlu yazıcılar hem bireysel tüketiciler için hem de her çaptan işletmeler için büyük önem arz etmeye başladı. Zira bu ürünler sayesinde hemen her projeye ait prototip üretimi yapılabiliyor. Öte yandan; bilim insanları 3 boyutlu yazıcılar kullanarak organ üretmeye bile çalışıyorlar. Hal böyle olunca da 3 boyutlu yazıcılar, her geçen gün biraz daha gelişiyor ve teknolojinin harikası haline geliyor. Şimdi sizlere, ne demek istediğimizi somut örnekleriyle anlatacağımız bir yazıcıdan bahsedeceğiz. Bu yazıcı, sektörün önemli isimlerinden Creality’nin “Ender-5 S1” isimli üst düzey modeli. Gelin hep birlikte, bu yazıcıya yakından bakalım.

Karşınızda Ender-5 S1

 

Creality’nin en yeni 3 boyutlu yazıcısı, 220 x 220 x 280 mm’lik baskı alanı ile küçük ve orta büyüklükteki baskılar için oldukça ideal bir yapıya sahip. 4,3 inç boyutunda dokunmatik bir ekrana sahip olan Ender-5 S1, bu ekran sayesinde baskı sırasında bilgisayara olan bağımlılığı ortadan kaldırıyor. Bir SD kart yardımıyla veya akıllı telefona yükleyeceğiniz bir uygulama aracılığı ile baskı talimatını kolaylıkla verebiliyorsunuz. 

Ender-5 S1, diğer 3 boyutlu yazıcılardan ayrılan önemli bir özelliğe sahip. Bu yazıcının hızı rakiplerinden birkaç kat yüksek. Bu da zamandan tasarruf yapılmasına imkan tanıyor. Nozzle sıcaklığı 300 santigrat derecedeyken bile 250 mm/s hızıyla baskı yapabilen yazıcı, bu özelliği ile baskı süresini yüzde 50’den fazla kısaltıyor.

 

Yazıcının öne çıkan özelliği hızından ibaret değil. Creality Ender-5 S1, oldukça esnek bir tablaya sahip. Kullanıcılar, baskı tamamlandıktan sonra tabladaki özel katmanı çıkarıp, bükebilecekler. Bu sayede baskı yapılan model, birkaç saniye içinde tabladan ayrılmış olacak.

Ender-5 S1, 3 boyutlu yazıcıların en büyük problemleri arasında yer alan “tablaya yapışma” sorununu çözmüş gibi görünüyor.Ender-5 S1’in çok yönlü bir yazıcı olduğunu da söyleyelim. ABS ve PLA filamentlere ek olarak PETG, TPU, PC, ASA ve HIPS filamentler için de uygun olan 3 boyutlu yazıcı, bu sayede farklı ihtiyaçlara aynı anda yanıt verebilecek potansiyele sahip.

 

Ender-5 S1 3D Yazıcı
Kalıplama Teknolojisi: FDM
Yapı Hacmi: 220*220*280mm
Ürün Ölçüleri: 425*460*570mm
Paket Boyutları: 528*474*340mm
Net Ağırlık: 12.1kg
Brüt Ağırlık: 14.7kg
Ekstruder Tipi: "Sprite" çift dişli doğrudan tahrikli ekstruder
Ekstruder Malzemesi: Tamamen metal
Tesviye Modu: CR Touch otomatik tesviye
Meme Tipi: Pirinç meme x1
Meme Çapı: Standart 0.4mm
Baskı Doğruluğu: ±0.1mm
Katman Yüksekliği: 0.05-0.35mm
Filament Çapı: 1.75mm
Meme Sıcaklığı: ≤300°C
Isıtma Yatağı Sıcaklığı: ≤110°C
Yapı Yüzeyi: PC yaylı çelik sac
Güç Kaybı Kurtarma: Evet
Filament Bitiş Sensörü: Evet
Anma Gerilimi: 100-120V~, 200-240V~, 50/60Hz
Nominal Güç: 350W
Dosya Aktarımı: SD kart, USB Type-C kablosu
Dosya Biçimleri: STL, OBJ, AMF
Desteklenen Filamentler: PLA, PETG, ABS, TPU, PC, ASA, HIPS
Dilimleme Yazılımı: Creality Slicer, Creality Print, Cura, Repetier-Host, Simplify3D
Kullanıcı Arabirimi Dilleri: İngilizce, İspanyolca, Almanca, Fransızca, Rusça, Portekizce, İtalyanca, Türkçe
 

Creality Ender 5 S1 3D Yazıcı Detaylı İnceleme Tanıtım Videoları

u
Marka (3D Yazıcı)Creality
SeriEnder
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...