Creality Scan 01 Teknik Özellikleri:

Kullanımı Kolay:  Creality CR-SCAN01 3D modelleme tarayıcısı, otomatik eşleştirme, açma ve tarama, kalibre etmeye ve işaretlemeye gerek yok, kullanımı kolay. USB tak ve çalıştır, Windows ile uyumludur.


Daha Profesyonel:  Yüksek hassasiyette tarama, 0,1 mm'ye varan doğruluk, hatta büyük nesnelerin taranması da yüksek hassasiyette ayrıntılar sağlayabilir. Tarama genişliği, geleneksel tarayıcının 1,5 katıdır ve tarama daha hızlı ve pürüzsüzdür.


Çoklu Tarama Modları:  Elde tarama daha esnektir, farklı boyutlardaki nesneleri işaretleme noktaları olmadan taramayı destekler. Tek tıklamayla otomatik tarama, daha eksiksiz bir model elde etmek için otomatik olarak hizalanmış birden çok pozu destekleyin.


Güçlü Model İşleme Yöntemi: Model düzenleme, otomatik doldurma onarımı, otomatik renk onarımı, otomatik alt tabaka tanıma, tahribatsız ağ basitleştirme, otomatik pürüzsüz gürültü giderme, size harika bir tarama deneyimi sunar.


Otomatik Çoklu Poz Hizalama:  Renk ve yapı özelliklerine dayalı yüksek hassasiyetli eşleştirme algoritması, çoklu tarama otomatik sentez fonksiyonunu gerçekleştirir.


Geniş Uygulama:  Hayatı üç boyutlu olarak yakalayın ve soyutu somuta dönüştürün. 3D baskı, animasyon tasarımı, endüstriyel tasarım, modelleme ve benzeri alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

CR Studio Yeni Sürüm 1.7.3 Güncellemelerini indirmek için tıklayın :

  • Yeni kullanıcı arayüzü

  • Çalıştırma Kılavuzları Eklendi

  • Tarama Gürültüsünü Ortadan Kaldıran Yeni Algoritmalar

  • Yeni Geri Sayım

  • Doku Eşleme Seçeneği