CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY FİLAMENTLERDE SEPETTE %15'E VARAN İNDİRİM TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Revopoint 3D Scanner RANGE 2 Standart Paket

  • 31.360,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
  • Gelişmiş Tarama Performansı: Revopoint RANGE 2'nin 0,1 mm'ye kadar geliştirilmiş tek kare hassasiyeti ve 1300 mm'de 860 mm x 1380 mm'lik en uzak mesafede daha büyük tek yakalama aralığı ile büyük taramaların kısa sürede yapılmasını sağlayın. Yeni IMU, titremenin neden olduğu hatalı çerçeveleri ortadan kaldırır ve tarama sırasında çerçeve birleştirmeyi iyileştirir.
  • Hızlı Nesne Tarama: RANGE ile karşılaştırıldığında, RANGE 2'nin maksimum tarama mesafesi ve görüntü boyutu %60 oranında artırılmıştır. RANGE2'nin geniş çalışma mesafesi 400 mm × 1300 mm'dir ve arabaya, büyük makinelere veya bileşenlere, mobilyalara ve kişilere hızlı tarama yapabilir.
  • Mükemmel Renk Yakalama: RANGE 2 3D tarayıcının yükseltilmiş RGB kamerası ve dört RGB Flaş LED'i, daha iyi renk dokusu yakalama ve bir nesnenin renginin doğru şekilde yeniden üretilmesi için gölgeleri ortadan kaldırır.
  • Gelişmiş Bağlantı: Hızlı ve istikrarlı, kusursuz bir mobil tarama deneyimi için Wi-Fi 6 üzerinden RANGE 2'ye bağlanın veya kolay tak ve çalıştır kurulumu ve tarama için USB Type-C'yi kullanın.
  • Kullanıcı Dostu Kullanım: Yeni çift LED gösterge sistemi RANGE 2'nin çalışma durumunu gösterirken, yeni dokunsal düğmeler derinlik kameralarının pozlamasının kolay kontrolünü sağlar. Ücretsiz yardımcı tarama ve düzenleme yazılımı (Revo Scan),kusursuz iş akışı entegrasyonu için Windows, macOS, iOS ve Android cihazlarda çalışır. Yazılımın kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü, yeni başlayanların bile 3D taramayı hızlı ve başarılı bir şekilde öğrenmesini sağlar.
 
 
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...