CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality CR 6 Max 3D Yazıcı

 • %3indirim
  28.441,60 TL
  27.520,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Daha Büyük Yapı Hacmi

CR-6 Max ve SE arasındaki temel fark, elbette, yapı hacmidir. CR-6 Max, 400 mm maksimum yapı yüksekliğine sahip 400 x 400 mm yapı plakasına sahiptir.

Akıllı otomatik tesviye

Creality'nin en son yeniliği, böylece platformu kendiniz seviyelendirmek zorunda kalmazsınız ya da nadiren. İyi seviyelendirilmiş bir platform, baskı kalitesini önemli ölçüde artırır ve aynı zamanda hatalı baskı sayısını azaltır.

modüler sıcak uç

CR-6 Max, yeni geliştirilmiş bir sıcak uç tasarımına sahiptir ve bireysel bileşenlerin değişimini basitleştirir. Hotend ayrıca, baskı hassasiyetini iyileştirmek için geliştirilmiş ısı dağılımına ve akışa sahiptir.

Güvenilir ekstrüder

Yeni tasarlanmış ekstrüder, daha hızlı ve daha düzgün ekstrüzyon sağlayabilir. Filamentin daha kolay değiştirilmesini sağlayan kol da yenidir.

Artan kararlılık

Daha geniş çerçeve, yüksek kaliteli alüminyum profiller ve çift kayışlı çift Y ve Z eksenleri, çok daha düşük titreşim ve daha fazla stabilite sağlar. Bunun baskı kalitesi üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

Fotoelektrik filament sensörü

Yeni sensör, filamentin bitmesi veya kopması durumunda baskının duraklatılmasını sağlar. Yeni bir filament ekledikten sonra yazdırmaya devam edebilirsiniz. Fotoelektrik sensör, baskılarınızın başarı oranını önemli ölçüde artırır.

Daha fazla özellik
 • Yazdırma özelliğini devam ettir
 • Yeni 4.3 inç dokunmatik ekran
 • Kolay arayüz
 • Yeni kayış gergisi
 • Alet bölmesi
 • Yeni ısıtmalı yatak sabitlemeleri
 • Kolay montaj
 • Carborundum cam tabak
 • sessiz anakart

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

creality cr-6 max 3d yazıcı

  Özellikler

  Modelleme Teknolojisi: FDM

  Baskı Boyutu: 400x400x400mm

  Desteklenen Malzemeler: PLA/TPU/PETG/ AHŞAP

  Dosya Aktarımı: USB/Hafıza kartı

  Makine boyutu : 725x640x691mm

  Anakart: Sessiz anakart

  Nominal Voltaj: 100v-240v

  Nominal Güç: 500W

  Çıkış Voltajı: 24V

  Katman Kalınlığı: 0.1-0.4mm

  Baskı Çözünürlüğü: ¡ 0,1 mm

  Nozul Sıcaklığı: ¡Ü260¡æ

  Nozul Çapı: 0,4 mm standart olarak

  Sıcak Yatak Sıcaklığı: ¡Ü90¡æ

  Marka (3D Yazıcı)Creality
   
  Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

  Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

  Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

  Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

  Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

   
  Yükleniyor...