CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Creality CR-10 Smart Pro 3D Yazıcı 3D Printer

 • 22.400,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Cr-10 Smart Pro Özellikleri

Çok Modlu Ağ, Sevinçle Yazdırın

 

Wi-Fi/Bluetooth/RJ45 erişilebilir. Creality Cloud Uygulamasına bağlanın, bol modeller indirmeye sunulur. Dilimlemek, yazdırmak ve izlemek için tek bir tıklama. Rahatlık ve keyifle baskının keyfini çıkarın.

 

2. Tesviye için Çifte Güvence

 

Hem akıllı hem de manuel tesviye modlarını benimseyerek, doğruluk garanti edilir ve sorunsuz bir kullanım deneyimi sağlanır.

 

3. Uzaktan İzleme için AIoT HD Kamera

 

AIoT HD kamera ile donatılmış olarak, konum veya zaman kısıtlaması olmadan istediğiniz zaman baskı modelini kontrol edebilirsiniz.

 

4. Hatta Dolgu Işığı, Çevre Dostu

 

Düşük güç tüketimi ile Z ekseninin üstüne monte edilen LED ışık çevre dostudur. Eşit doldurma ışığı, gece veya gündüz fark etmeksizin net bir gözlem sağlar.

 

5. Tam metal Çift dişli Doğrudan Ekstrüder, Kararlı Performans

 

Modüler tasarımlı, kendi geliştirdiği “Sprite” doğrudan ekstrüder, yüksek hassasiyetli baskı sağlar. TPU, PA, karbon fiber vb. ile yazdırırken mükemmel performans korunur.

 

6. Modülerleştirilmiş Yapı, Daha Yüksek Baskı Hassasiyeti

 

Uçak sınıfı alüminyumdan yapılmış 7 modüllü entegre yapı, montajın 10 dakika içinde tamamlanmasını sağlar. Yüksek hassasiyetli çıktılar için yeterince sabit, metal çapraz çeki çubuklarıyla birlikte portal.

 

7. Sekmeli UI Etkileşimi, Kullanımı Kolay

 

4,3 inç HD tam görüşlü ekran, yepyeni UI etkileşimi sunar. Hassas dokunuş artı çevrimiçi OTA yükseltmesi, kullanım kolaylığının tadını çıkarın.

 

8. Model Çıkarma için Esnek

 

Yaylı Çelik PEI Manyetik Levha ile kaplanmış Baskı Platformu, modellere iyi bir şekilde yapışarak sağlamlık sağlar. Levha, daha kolay model çıkarma için dayanıklı ve bükülebilir.

 

Creality CR-10 Smart Pro 3D Yazıcı Teknik Özellikleri:

 

 

 • Baskı Teknolojisi: FDM 3D Yazıcı
 • Baskı Boyutu: 300x300
 • Baskı Hassasiyeti: +/- 0,1mm
 • Baskı Tablası: Manyetik Baskı Tablası
 • Sıcaklığı: <100°C
 • Max Nozzle Sıcaklığı: <300°C
 • Nozzle Çapı: 0,4mm
 • Filament: PLA/ABS/PETG/TPU/WOOD/Karbon Fiber/ PA
 • Filament Çapı: 1,75mm
 • Filament sensörü vardır.
 • Ekran: 4.3inç Renkli Dokunmatik Ekran
 • Nominal Güç: 350W
 • Otomatik kalibrasyon özelliği vardır.
 

 

 

 

Marka (3D Yazıcı)Creality
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...