KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

CR-Scan Lizard Luxury 3D Scanner Tarayıcı

  • 28.695,94 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Lütfen Dikkat!
Bu tarayıcı cihazı son kullanım için hazır objeleri taramak için değildir. Üzerinde 3d programları ile tersine mühendislik çalışmaları yapmadan bu cihazdan verim almak mümkün değildir.
Bu sebeple yaşanacak tüm sorumlukların müşteri tarafından çözümlenmesi gerekmektedir. 


Crealıty CR-Scan Lizard Luxury

Tarayıcı seçeneklerinde kutu içeriği fark göstermektedir.

 

En ince Detayı Bırakmayın!

Ultra yüksek doğruluk, etkileyici deneyim. CR-Scan Lizard, küçük parçaları ve prototipleri derin, ulaşılması zor ayrıntılarla tarayabilir. Dürbünle tasarlanan CR-Scan Lizard, geliştirilmiş hassas kalibrasyon yöntemiyle gerçekleştirilen 0,05 mm'ye kadar profesyonel düzeyde doğruluğu ile öne çıkar. 3D nokta mesafesi 0,1 mm ile 0,2 mm arasında değişir ve minimum tarama boyutu 15 mm'dir.

 

 

Hızla Şekil Alın

Farklı yazılımlarda veri işlemeyi taramanın karmaşıklığına veda edin. 3D tam otomasyon algoritmalarının entegrasyonu ile geliştirilen CR Studio, tek tıklamayla model optimizasyonu sağlar! Çok konumlu otomatik hizalamayı, otomatik gürültü gidermeyi, otomatik model basitleştirilmiş topolojiyi, otomatik delik doldurmayı ve otomatik doku eşlemeyi destekleyerek, kullanım kolaylığı ile kullanıcıları etkiler. Yeterince arkadaş canlısı, çocuklar bile iyi idare edebilir.

 

İpuçları Olmadan "Görebilir"

CR-Scan Lizard gerçek bir zaman tasarrufu sağlar. Akıllı algoritma, 3D taramayı video çekmek kadar kolay hale getirir. Motor kaputu, araba kapısı, ön veya arka tamponlar vb. gibi büyük parçalar için bile artık işaretleyici yapıştırmaya gerek yok. CR-Scan Lizard, mükemmel bir şekilde oluşturulmuş 3D model ile hedefin ince ayrıntılarını keskin ve kapsamlı bir şekilde yakalayabilir ve işaretsiz taramayı başarıyla gerçekleştirebilir.

 

Siyah Nesneleri Tara

“Karanlık” veya “parlaklık” artık zorlayıcı değil. CR-Scan Lizard siyah nesneleri tarayabilir ve parlak güneş ışığında bile mükemmel performansı korur. Bu buluş, kendi geliştirdiği çok spektral optik sisteme sahip yüksek hassasiyetli bir dürbün kamera sistemine dayanır ve ışık uyarlanabilirliğini büyük ölçüde iyileştirir ve CR-Scan Lizard'ın daha fazla tarama hedefine sahip olmasını sağlar. Dış mekan taraması bile kolay bir iş haline gelir!

 

Tek Tıkla Yükleme ve Paylaşma

 

CR Studio'yu Creality Cloud ile bağlayın ve 3D model, oldukça kullanışlı olan tek bir tıklama ile dilimleme ve baskı tamamlanarak veritabanına (Creality Cloud) yüklenebilir. Paylaşım işlevi de desteklenmektedir. Arkadaşlarınızla etkileşim kurmak ve eğlenceyi paylaşmak istiyorsanız Creality Cloud ihtiyacınızı karşılayacaktır!

 

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...