CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! CSA NOZZLE %85'E VARAN İNDİRİMLERLE SATIŞTA! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! MICROZEY PLA PRO TEK FİYAT! 359 TL! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! TÜM FİLAMENTLERDE SEPETTE İNDİRİM! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Bambu X1 Serisi Uyumlu Komple Hotend Set Çelik Nozul 0.4 Mm

  • Komple hotend montajı sertleştirilmiş çelik nozullu 0,4 mm
  • Marka: Bambu Lab
  • Kategori: Hotend
  • Havale/EFT ile 1.755,42 TL
  • 1.791,25 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bambu Lab hotend, soğutucu, boğaz, ısıtıcı bloğu ve başlığı tek bir ünitede birleştiren benzersiz bir hepsi bir arada tasarıma sahiptir. Bu tasarımı  sayesinde , Bambu Lab sıcak uçları  geleneksel sıcak uçlara göre çok daha hızlı ısınabilir ve nozül ve ısı ayırıcı arayüzünde  filaman sızıntısı veya sızıntısı riskini ortadan kaldırabilir .


Bambu Lab, iki konfigürasyonda sıcak uçlar sunar: nozüllü tek bir uç uç ve tam bir uç uç tertibatı . Tam hotend tertibatı şunları içerir: [1] nozullu hotend, [2] bir soğutma fanı, [3] bir seramik ısıtıcı, [4] bir termistör, [5] bir silikon çorap. Önceden monte edilmiş ve kullanıma hazır olarak gelirBambu Lab 3D yazıcınızda. Nozulunuzu değiştirmeniz gerekirse, orijinal komple hotend tertibatınızdaki hotend'i nozulla değiştirebilir veya komple hotend tertibatını değiştirebilirsiniz .
 
Bambu Lab Wiki'de komple hotend düzeneğinin değiştirilmesi hakkında daha fazla bilgi edinin .

*Konektörler X1 Serisi sürümü ile P1P sürümü arasında farklılık gösterebileceğinden, lütfen satın almadan önce yazıcı modelinizi onaylayın.
 
 

Filament Uyumluluğu

 
 
Malzeme0,2 mm0,4 mm0,6 mm0,8 mmSertleştirilmiş Çelik Gerekli mi?
Genel PLAEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
Ahşap/Kaya/Metal dolgulu PLA*HAYIREVETEVETEVETİsteğe bağlı
PETGEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
PVAEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
ABSEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
OLARAKEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
OLARAKEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
bilgisayarEVETEVETEVETEVETİsteğe bağlı
PA*HAYIREVETEVETEVETİsteğe bağlı
TPU*HAYIREVETEVETEVETİsteğe bağlı
PLA-CF*HAYIREVET*Şiddetle Tavsiye EdilirEVET*Gerekli
PETG-CF*HAYIREVET*Şiddetle Tavsiye EdilirEVET*Gerekli
PAHT-CF*HAYIREVET*Şiddetle Tavsiye EdilirEVET*Gerekli
PET-CF*HAYIREVET*Şiddetle Tavsiye EdilirEVET*Gerekli

* Karbon elyafı, cam elyafı, metal veya diğer inorganik partiküller içeren elyaflar, 0,2 mm nozül ile tıkanmaya eğilimlidir.

* Diğer markaların karbon elyafı veya cam elyafı içeren filamentleri ile yazdırırken, tıkanma riskini en aza indirmek için 0,6 mm'lik meme kullanılması tavsiye edilir.
* Sertleştirilmiş çelik nozül, karbon fiber veya cam fiber içeren filamentlerle baskı yapmak için aşınmaya daha dayanıklıdır.

Kutuda

- Komple Hotend Tertibatı - X1 Serisi
- M3-14 Kademeli Vidalar * 2

Uyumluluk

X1 Serisine Özel
 

Ürün Özellikleri

Maks. Yazdırma Sıcaklığı300 ℃Uzunluk47,3 mm
Ambalaj Ağırlığı40 grAmbalaj Boyutu190*70*50mm
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...