KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! 12 TAKSİT İMKANI! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Bambu Dual-Sided Textured PEI Plate

 • 1.857,81 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kullanmadan önce bilmeniz gerekenler

 
 
 • Otomatik tesviye işleminden önce, nozülün ucundaki artık malzemeyi tamamen temizlemek için nozülü baskı plakasının özel silme alanına tekrar tekrar ovalamak gerekir. Özel tasarım silme alanındaki kaplama zamanla giderek aşınacaktır. Bu normaldir ve baskı kalitesini veya püskürtme ucu ömrünü etkilemez; dolayısıyla herhangi bir kalite sorunu konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
   
 • Bambu Lab, Cool Plate üzerinde yalnızca Bambu Lab resmi yapıştırıcısının kullanılmasını önerir ve baskı plakalarında üçüncü taraf yapıştırıcı kullanılması sonucunda plakalarda meydana gelebilecek herhangi bir hasardan sorumlu tutulamaz.
 
 
Bambu Dokulu PEI Plaka
 
 

Genel Bakış

 

Bambu Çift Taraflı Dokulu PEI Plakası, püskürtülmüş çift taraflı PEI kaplamaya sahip esnek bir manyetik yapı plakasıdır. Baskı sırasında plaka mükemmel yapışma ve soğuduktan sonra baskının kolayca çıkarılmasını sağlayacaktır.

 

 

Önerilen ayarlar

Basılı modele ve filaman gereksinimlerine göre diğer dilimleyici ayarlarının da ayarlanması gerekebileceğini lütfen unutmayın.
 Yatak SıcaklığıYapıştırıcı Gerekli mi?Üst Cam Kapak Plakası Çıkarıldı mı?
PLA/PLA-CF/PLA-GF45~60°CHAYIREvet
ABS'ler90~100°CHAYIRHAYIR
PETG60~80°CHAYIRHAYIR
TPU35~45°CEvetEvet
OLARAK90~100°CHAYIRHAYIR
PVA45~60°CHAYIREvet
PC/PC-CF90~110°CEvetHAYIR
PA/PA-CF/PAHT-CF90~110°CEvetHAYIR

Yüzey

Bambu Çift Taraflı Dokulu PEI Plakası, modelin baskı plakasına temas eden alanlarına dokunsal mat bir yüzey sağlamak için püskürtmeli PEI kullanır
Yüzey

Faydalar

Artan yüzey ömrü için çift taraflı dokulu PEI
Normal filamentler için çoğu zaman yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmaz
Baskılar için güzel dokulu kaplama
Mükemmel yapışma ve kolay baskı çıkarma

Dezavantajları

Bazı filamentler ve baskı koşulları için tutkal hala tavsiye edilmektedir
Baskı yüzeyi ısıtılmadan kullanılamaz
LIDAR, baskı yüzeyini doğru şekilde okumakta zorluk çeker ve kalibrasyon etkilenebilir
 

Kurulum Adımları

Adım 1: Plakayı platformun sabit noktalarıyla, size bakan plakanın adıyla hizalayın
Adım 1: Plakayı platformun sabit noktalarıyla, size bakan plakanın adıyla hizalayın
Adım 2: Plakayı indirin ve manyetik platforma sabitleyin
Adım 2: Plakayı indirin ve manyetik platforma sabitleyin

Ürün özellikleri

Yüzey sıcaklığı direnci200°C'ye kadarKullanılabilir baskı boyutu256*256mm
Esnek yay çeliği kalınlığı0,4 mmDoku PEI kaplama kalınlığı0,075mm
paket ağırlığı320 grPaket Boyutu290*290*4 mm

Hususlar

 
 
 • Isı saptırma sıcaklığı 60°C'nin altında (PLA, PVA, TPU gibi) filaman yazdırırken, yatak sıcaklığı 45°C'nin üzerine ayarlanır ve ısı yayılımını önlemek için ön cam kapağın açılması ve üst cam kapak plakasının çıkarılması önerilir. malzemenin yumuşamasına neden olarak anormal ekstrüzyona veya tıkanmalara neden olabilir
   
 • LIDAR'ın baskı yüzeyini doğru okumada sorun yaşaması ve kalibrasyonun etkilenebilmesi nedeniyle Akış Hızı için Otomatik Kalibrasyon önerilmez.
   
 • Kötü yapışmaya neden olabilecek toz veya yağ kalıntılarını ortadan kaldırmak için baskı yüzeyini düzenli olarak bulaşık sabunu ve sıcak su ile temizleyin.
   
 • PEI yüzeyine zarar verebileceğinden Dokulu PEI'yi Asetonla temizlemeyin.
   
 • Baskıyı kolayca çıkarmak için soğumalarını sağlamak amacıyla, basılı modelleri çıkarmadan önce daima birkaç dakika bekleyin.
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
Yükleniyor...