KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ! KAMPANYALARA GÖZ ATIN! STOKLARI ERİTİYORUZ! TOPLU ALIMLARDA EN İYİ FİYATLAR! 1000 TL ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ!

Revopoint 3D Scanner POP 3 Standard Edition

  • 24.750,00 TL
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Revopoint POP3  3D Scanner (Stoktan Teslim)

 

 

     

 

     

Revopoint POP 3 3D Scanner

POP 3, gelişmiş renk yakalama, takip etme özelliği ve yepyeni tasarımı ile kullanıcılara kolay bir deneyim sunuyor.

 

Zaman Kazandıran Doğruluk

0,05 mm hassasiyete kadar tarama yapabilen POP3, 0,05 mm nokta mesafesi ile 12-18 fps arasında yüksek tarama hızlarına sahiptir. 3B modelleri tutarlı ve verimli bir şekilde tarayarak manuel ölçme ihtiyacını ortadan kaldırın.

 

Gelişmiş Marker Takibi

Dört adet güçlü kızılötesi LED ’leri sayesinde doğru, güvenilir ve verimli tarama sağlarken marker takibini ve tarayıcı kalibrasyonunu oldukça kolaylaştırır.

 

Hareket Halinde Hassasiyet

POP 3'ün hareketini sürekli olarak ölçen 9 eksenli IMU 'su (Atalet Ölçüm Birimi) ile kusursuz görüntü algılama ve birleştirme deneyiminin keyfini çıkarın. Aynı zamanda, gelişmiş algoritması ile ani hareket veya sarsıntıdan kaynaklanan hatalı kareleri hızlıca algılar ve ortadan kaldırır.

 

Güçlü Hareketli Tarama

POP3'ün hafifliği, kompakt boyutu ve mobil cihazlarla uyumluluğu, onu hareket halindeyken esnek tarama için güçlü bir araç haline getirir.

 

Yüksek Doğrulukta Renkli Tarama

RGB kameranın %30 daha geniş diyafram açıklığı, sensöre daha fazla ışık ulaşmasını sağlayarak gelişmiş bir renkli tarama deneyimi sunar. Çift LED’i taranan nesneyi aydınlatarak gölgeleri ortadan kaldırır. Böylece daha canlı ve gerçekçi renklere sahip 3D tarama verileri elde edilebilir.

 

Kolaylaştırılmış Kontrol

POP 3'ün yeni tasarımı, tarama deneyimini optimize etmek üzerine inşa edilmiştir. Taramaları başlatmak, duraklatmak ve derinlik pozlamasını anında ayarlayabilmek için üç adet dokunmaya duyarlı tuşa sahiptir.

 

Uzaktan Bağlantı

Wi-Fi 6 ile güçlendirilen POP 3, düşük gecikme süresi ile daha akıcı mobil tarama için POP 2'ye göre yaklaşık üç kat daha hızlı veri aktarabilir. Daha hızlı kurulum ve diğer kablolarınızla uyumu için yeni bir Type-C konnektöre sahiptir.

 

POP 3 ile 3D Baskının Kilidini Açın!

Üç boyutlu modelleme yazılımlarında bir çizim oluşturmadan her nesnenin doğru ve baskıya hazır 3B modellerini hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun.

 

 

 

Ürün Özellikleri

Ürün Adı: Revopoint POP 3

Teknolojisi: Çift Kameralı Kızılötesi Işık

Tek Kare Hassasiyeti: 0.05 mm’ye kadar

Tek Kare Doğruluğu: 0.1 mm’ye kadar

Tek Kare Yakalama Aralığı: 225mm x 125mm

Çalışma Mesafesi: 150mm ~ 400mm

Minimum Tarama Hacmi: 20mm x 20mm x 20mm

Tarama Hızı: 12fps - 18fps

IMU: 9-Eksen

Işık Kaynağı: 1. Sınıf Kızılötesi Işık

Tarama Modları: Şekil/Marker

Renkli Tarama: Evet

Çıktı Formatları: PLY, OBJ, STL

Nokta Mesafesi/Çözünürlük: Minimum 0.05mm

Özel Nesne Taraması: Şeffaf, karanlık veya yüksek yansıtıcılığa sahip nesneler için tarama spreyi ve doğru tarama modunu kullanın.

Tarama Ortamı: İç ve Dış Mekanlar

Tarayıcı Ağırlığı: 190g

Tarayıcı Boyutları: 153mm x 29mm x 45mm

3D Baskıya Uyumlu: Evet

Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows 10/11 (64 bit),Android, iOS, macOS

Yardımcı Aydınlatmalar: 4 IR LED / 2 Beyaz LED

Lümenler: Beyaz LED'ler için 110 ~ 130

Renk Sıcaklığı: Beyaz LED'ler için 6000K ~ 6500K

Bağlantı Tipi: Type-C USB 3.0

Harici Kontroller: 3 Dokunmaya Duyarlı Tuş

Wi-Fi: 6.0

 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 15:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir. Ancak bu durum ürün ve kategori kaynaklı değişebilir. Ürün sayfasında kargo süresi belirtilmektedir.

Ürünler kargolandıktan sonra. ortalama 2 gün içinde teslim edilir. Bu süreç ortalama olup 1 gün veya 3 gün de olabilmektedir. 

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Ön sipariş olan ürünler için teslimat tarihleri tahmini olmaktadır. Gemilerin çıkış sürelerine göre varış süreleri hesaplanmaktadır.

Ancak bazı durumlarda gecikmeler yaşanabilmektedir. Özellikle gümrükte yaşanabilecek gecikmeler için sorumluk kabul edilmemektedir. Ön sipariş vermiş kullanıcılarımızdan anlayış beklemekteyiz. 

 
5
Yeni Ürünler
Yükleniyor...